Reklama
Reklama

Joanna Opozda pokazała nietypowe zdjęcie synka. Fotka może szokować!

Joanna Opozda (34 l.) dotychczas robiła wszystko, co w jej mocy, aby jak najlepiej chronić prywatność swojego synka, Vincenta. Czyżby zmieniła własny stosunek do publikowania wizerunku dziecka? Na jej instagramowym profilu ukazało się zdjęcie, przedstawiające twarz chłopca, jednak chyba nie takiego widoku spodziewali się fani...

Joanna Opozda: samotne macierzyństwo

Joanna Opozda 22 lutego tego roku powitała na świecie swojego pierwszego syna, Vincenta. Dla aktorki początki macierzyństwa nie należały do najprostszych. Jeszcze przed narodzinami dziecka gwiazda rozstała się ze swoim mężem, Antonim Królikowskim. Niestety nie byli w stanie wyzbyć się wzajemnej niechęci i od początku dzielenie opieki nad chłopcem stanowiło dla nich spory problem.

Już jakiś czas temu krążyły plotki, że ojciec Vincenta nie zabiega o spotkania z dzieckiem. Z drugiej strony w sieci co jakiś czas pojawiały się zdjęcia pokazujące, jak mężczyzna przynosi zakupy do mieszkania Joanny Opozdy. Antoni Królikowski twierdził, że rzadkie kontakty z Vincentem to skutek tego, że była partnerka utrudnia mu spotkania z dzieckiem. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że aktor nie płacił alimentów na syna. W sieci rozpętała się burza.

Reklama

Nie ulega wątpliwości, że to Joanna Opozda przez większość czasu sprawuje opiekę nad chłopcem. Gwiazda nie ma łatwo. Musi łączyć obowiązki rodzicielskie z pracą na pełen etat. Cały czas pracuje na planach seriali, a w mediach społecznościowych realizuje kampanie reklamowe. Do tej pory gwiazda bardzo starała się chronić prywatność małego Vincenta i za każdym razem zasłaniała jego twarz, np. za pomocą grafik. Tym razem celebrytka pokazała nieco inne zdjęcie swojego syna na Instagramie. 

Joanna Opozda pokazała twarz Vincenta

Joanna Opozda jeszcze nigdy nie pokazywała twarzy swojego synka, Vincenta. Tym razem celebrytka postanowiła złamać tę zasadę. Aktorka zadbała jednak o to, aby internauci nie zobaczyli wszystkiego i dlatego nałożyła na fotografię specjalny filtr, inspirowany filmem "Avatar". Chłopiec wyglądał bardzo zabawnie w niebieskiej tonacji. I choć filtr był bardzo mocny, to dało się spod niego dostrzec kontury jego twarzy.

Chwilę po publikacji zdjęcia syna, Joanna Opozda wrzuciła swoje własne zdjęcie, które również ozdobiła nakładką Avatara. Czy gwiazda kiedyś zdecyduje się udostępnić zdjęcie chłopca, które odsłoni jego prawdziwą twarz? 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan nie pojednała się z Wojewódzkim? "Umówiliśmy się z Kubą na pewne rzeczy"

Meghan Markle w bikini. Do prasy trafiły odważne zdjęcia żony księcia Harry'ego

Żona Władimira Putina przeszła test na wierność. Teraz dostaje miliony za milczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama