Reklama
Reklama

Antek Królikowski nie płacił alimentów i dlatego ściga go komornik. Wiemy, jak wygląda procedura

Antek Królikowski (33 l.) od kilku miesięcy nie ma zbyt łatwego życia. W mediach pojawiają się coraz nowsze informacje dotyczące jego małżeństwa z Joanną Opozdą. Na światło dzienne wyszły również wieści, jakoby Królikowski miał nie płacić Opoździe alimentów na ich syna Vincenta.

Cała sprawa o niepłaceniu alimentów wyszła przypadkiem. Wszystko przez Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, która wdała się w dyskusję z jedną z internautek. We wpisie aktorka broniła swojego syna przed pomówieniami dotyczącymi niepłacenia alimentów na dziecko.

Kiedy najnowsze rewelacje przeczytała Opozda, postanowiła wyznać, że sprawą alimentów zajmuje się komornik. Według niej Antek nie płaci alimentów, dlatego postanowiła wystąpić do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny.

Reklama

Antka Królikowskiego ściga komornik

Według informacji, które niedawno znalazły się w mediach, Antka Królikowskiego ściga komornik, który zablokował konta aktora. To właśnie przez to aktor nie może cieszyć się comiesięcznymi wpłatami za pracę, którą wykonuje. Okazuje się jednak, że cała procedura komornicza nie należy do najłatwiejszych. Na samym początku dochodzi o zajęcia kont bankowych. Jeśli kwoty z kont nie pokrywają zobowiązań dłużnika, komornik rozsyła pismo do pracodawców o to, by przelewać wynagrodzenie na wyznaczone konto komornika.

Jeśli to nie działa, komornik musi sprawdzić, czy dłużnik ma jakieś nieruchomości lub ruchomości. Kiedy żadne z powyższych nie przynosi odpowiedniego skutku, to dłużnik będzie podlegać odpowiedzialności karnej. Alimenty powinny więc być wypłacane od razu po odebraniu decyzji sądu.

Zobacz też:

Królikowski jest odpowiedzialny za zszarganie imienia mamy? Małgorzata Ostrowska-Królikowska negatywnie oceniania w sieci

Antoni Królikowski ujawnia przelewy bankowe. Kwoty szokują! Ile może zarabiać ojciec Vincenta?

Antoni Królikowski wydał oficjalne oświadczenie. Joanna Opozda nie będzie zadowolona

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy