Reklama
Reklama

Królikowski jest odpowiedzialny za zszarganie imienia mamy? Małgorzata Ostrowska-Królikowska negatywnie oceniania w sieci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie raz sprzątała bałagan po swoim synku Antonim Królikowski. Mama gwiazdora zawsze broni jego decyzji, co nie zjednuje jej fanów. Opinia publiczna ma już powoli dosyć „roszczeniowych” Królikowskich, którzy z kulturą przestają mieć coś wspólnego, żyjąc jedynie aferami. „No wstyd po prostu, wstyd, pani Gosiu” – pouczają fani, chociaż nie mogą się już wykazać na Instagramie, ponieważ zabrano im możliwość komentowania postów. Krytyka nie pasuje aktorce?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska boi się krytyki?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dość nieprzychylnych opinii, które szerzą się pod jej wpisami w sieci. Z tego względu aktorka zablokowała możliwość komentowania zdjęć na Instagramie. Trudno jej się dziwić. Niestety, ominęła jeden wpis, a to pobudziło jej obserwatorów do odzewu. Hejt wylał się na nią w związku z kolejnymi doniesieniami o wybrykach Antka. Nie sposób zliczyć, ile osób zdobyło się na taki czyn. Przytaczamy kilka komentarzy, które się pojawiły.

"Pani Małgosiu. Po prostu jestem w szoku, jak tak można?",

"Nie mam zamiaru pani hejtować, bo opinię o sobie już pani zszargała. Powiem tylko jedno, zawiodła mnie pani okrutnie. Życzę kręgosłupa moralnego. Pozdrawiam",

Reklama

"Karma wraca i to szybciej, niż się człowiekowi wydaje. Może on tego jeszcze nie wie, ale pani na pewno",

"Ok, rozumiem, broni pani syna, ale to, co on i jego kochanica robią... No wstyd po prostu, wstyd, pani Gosiu. I pani powinna być neutralna. Największym błędem to był ten ślub, niestety" - czytamy pod jednym z wpisów Ostrowskiej-Królikowskiej.

Czy aktorka zasłużyła na te słowa? Antek jest przecież dorosły, więc mama raczej nie może mu już niczego zabronić.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski piorą publicznie brudy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski publicznie spierają się o to, kto jest lepszym rodzicem. Asia twierdzi, że Antek nie interesuje się synkiem i nie płaci zasądzonych alimentów, a jej mąż uznaje, że te wypowiedzi to nic więcej jak manipulacja opinią publiczną. Aktor pokazał nawet w sieci screeny przelewów, które wykonał na poczet Vincenta. Asia szybko odpowiedziała na oskarżenia o kłamstwo i wyjaśniła, że pieniądze, które wysyłał Królikowski miały posłużyć do opłacenia domu, na który wspólnie się składali. Trudno stwierdzić, kto ma rację. Aktorka zapowiedziała, że zamierza kontynuować tę sprawę w sądzie.

Zobacz też:

Antoni Królikowski ujawnia przelewy bankowe. Kwoty szokują! Ile może zarabiać ojciec Vincenta?

Joanna Opozda odpowiada Królikowskiemu kolejnymi screenami. "Zaczęłam dziękować Bogu, że nie jesteś już moim partnerem"

Królikowska obnażyła prawdziwą twarz. Wyciekła jej prywatna wiadomość. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama