Reklama
Reklama

Antoni Królikowski wydał oficjalne oświadczenie. Joanna Opozda nie będzie zadowolona

Antek Królikowski (33 l.) postanowił ustosunkować się do zarzutów swojej żony Joanny Opozdy, które dotyczyły niepłacenia przez niego alimentów. W specjalnym oświadczeniu wyjawił również, że nie chciał wypowiadać się publicznie na tematy związane z synem. Aktor wyznał także, że odnalazł szczęście.

Joanna Opozda zarzuciła niedawno Antkowi Królikowskiemu, że nie płaci alimentów na syna Vincenta. Parę godzin temu aktor postanowił ustosunkować się do zarzutów żony w specjalnie przygotowanym oświadczeniu, które opublikował w mediach społecznościowych.

Antoni Królikowski wydał oświadczenie na YouTubie

Antek Królikowski postanowił raz na zawsze zakończyć domysły mediów i krążące o nim plotki. Aktor na swoim InstaStories oraz koncie na YouTubie wydał specjalne oświadczenie, w którym jasno mówi, że Opozda manipuluje opinią publiczną, a on był nieszczęśliwy w małżeństwie z nią.

Reklama

W swojej dalszej wypowiedzi Królikowski odniósł się do plotek dotyczących alimentów, których miał nie płacić. Okazuje się, że jest to nieprawda.

Antek wyznał również, że miał z Opozdą wspólne konto. Ze słów aktora wynika, że Joanna przelała większą sumę pieniędzy na swoje prywatne konto. Antek jest jednak z tego faktu zadowolony, ponieważ wie, że jego syn dorasta w dobrych warunkach.

Na zakończenie prawie 3-minutowego nagrania Antek postanowił wyjawić, że rozpoczął już nowe życie i dopiero teraz czuje szczęście. Ma również nadzieję, że jego fani się sami o tym przekonają. Dodał, że chce załatwić z Opozdą wszystko prywatnie oraz na sali sądowej.

Antek Królikowski postanowił pokazać również przelewy, które wykonywał na wspólne konto jego oraz Joanny Opozdy.

Zobacz też:

Fani Opozdy żądają zwolnienia kochanki Królikowskiego z kancelarii: "Powinna wylecieć z dyscyplinarką"

Opozda odkryła karty! "Byłam zastraszana przez kochankę Antka". Wyjawiła, kiedy została zdradzona i porzucona

Królikowski z mamą przyszli na chrzest, który się nie odbył. Opozda odwołała uroczystość w ostatniej chwili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy