Reklama
Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zarzuciła Opoździe kłamstwo. Teraz nabiera wody w usta

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (57 l.) nie raz pokazała, że jako matka zawsze będzie stawać po stronie swoje ukochanego syna Antka. Niedawno doszło do ostrej wymiany zdań na instagramowym koncie 57-latki. Wiele internautek obrzuciło ją obelgami.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski ślub brali zaledwie rok temu. Uroczystość odbyła się wtedy w jednym z warszawskich kościołów. Na ceremonii pojawili się bliscy pary, a także znani znajomi, którzy uświetnili to wydarzenie. Mało kto spodziewał się, że po przyjściu na świat małego Vincenta "miłość" pary się zakończy.

Była zdrada, teatralne rozstanie, jakby tego było mało, niedawno Opozda wyjawiła, że Królikowski nie płaci alimentów na dziecko. W konflikt wmieszała się również teściowa, która w social mediach dodaje swoje trzy grosze.

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nabiera wody w usta

Kiedy internauci dowiedzieli się z wpisu Opozdy, że Antek nie płaci alimentów, postanowili wylać cały jad na jego matkę, która przez jakiś czas chętnie brała udział w internetowej dyskusji. Odpierała zarzuty i pisała, że jej ukochany syn daje pieniądze na utrzymanie dziecka. Po jakimś czasie chyba jej się to jednak znudziło, ponieważ wyłączyła możliwość komentowania pod swoimi zdjęciami.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska została poproszona przez dziennikarzy "Faktu" o komentarz tej sytuacji. Aktorka odpowiedziała, że w tej sprawie chce już tylko milczeć. Ciekawe czy 57-latka długo wytrzyma i rzeczywiście rozwiązanie całej sytuacji zostawi Antkowi i Joannie.

Fani bojkotują Antka za niepłacenie alimentów

Kiedy Joanna Opozda wyjawiła, że Antek Królikowski nie płaci alimentów, internauci postanowili zareagować. W sekcji komentarzy pod zdjęciem Królikowskiego i jego dziecka pojawiła się masa komentarzy, które w jasny sposób określają stanowisko jego byłych już fanów. Większość zarzuca mu dwulicowość, a także hipokryzję.

Zobacz też:

Spowiednik gwiazd upomina Królikowskiego i Opozdę. "Za przyjęcie chrztu dziecka są odpowiedzialni ojciec i matka"

Jan Królikowski udostępnił SMS od Joanny Opozdy. Ona nie pozostała dłużna!

Joanna Opozda wyjaśnia odwołanie chrztu Vincenta. Chodzi o jej ojca: "Groził naszemu dziecku"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy