Reklama
Reklama

Joanna Opozda musiała wrócić do pracy. Kto zajmuje się jej synkiem?

Joanna Opozda (34 l.) nie miała możliwości długo cieszyć się macierzyństwem. Od kilku miesięcy spadają na nią nieszczęścia, a na dodatek musiała szybko wracać do pracy, żeby zarobić na utrzymanie i nowe mieszkanie. Na szczęście może liczyć na wsparcie mamy i babci.

Joanna Opozda w lutym tego roku urodziła synka, któremu nadała imię Vincent. Niestety, pierwsze chwile macierzyństwa zrujnowała jej zdrada męża, Antka Królikowskiego. W sierpniu zeszłego roku wzięli ślub, następnie Królikowski zostawił żonę w zagrożonej ciąży i wybrał się w rejs przez Atlantyk, a po powrocie, gdy Opozda była hospitalizowana na oddziale patologii ciąży, nawiązał romans z sąsiadką

Reklama

Niewierność małżonka wyszła na jaw akurat, gdy Opozda leżała na porodówce. Próby tuszowania skandalu tak pochłonęły Królikowskiego, że nawet nie miał czasu, by odebrać żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala.  Miesiąc po narodzinach, mały Vincent trafił do szpitala z poważną infekcją. Królikowski był wtedy pochłonięty promowaniem gali MMA z udziałem sobowtórów Putina i Zełenskiego.

Joanna Opozda - trudny los samotnej matki

Opozda, nie mogąc liczyć na pomoc ojca swojego dziecka, zaufała dwóm najbliższym kobietom. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z synkiem, mamą i babcią, opatrzone podpisem:

Jak ujawnia tygodnik „Świat i Ludzie”, obie są dla Joanny ogromnym wsparciem. Mama, Małgorzata przyjechała z Buska-Zdroju, by zająć się wnukiem, gdy córka wróciła do pracy. Opozda nie mogła pozwolić sobie na dłuższy urlop macierzyński, bo musi zarobić na utrzymanie i meble. Jak wyznaje aktorka w rozmowie z tabloidem:

Los samotnej matki nigdy nie jest łatwy, a Opozda ma teraz wyjątkowo dużo na głowie. Musi pogodzić opiekę nad synkiem z pracą zawodową i remontem mieszkania. A rachunki rosną…. W rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” aktorka ujawnia, że potrzeba zamknięcia nieszczęśliwego rozdziału w życiu , którym okazało się małżeństwo z Królikowskim, była tak silna, że koniec końców została bez żadnych oszczędności. Wszystko, co miała, wydała na własne mieszkanie:

Zobacz też:

Królikowski zamieścił piosenkę z wymownym tekstem. To o żonie, czy kochance?

Joanna Opozda zagra młodą Magdę Gessler? "Ceni jej talent i urodęę"

Katarzyna Cichopek w różowym garniturze. Internauci nie szczędzili miłych słów

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama