Reklama
Reklama

Królikowski zamieścił piosenkę z wymownym tekstem. To o żonie czy kochance?

Antek Królikowski po skandalu powoli wraca na Instagram. Zamieścił instastory, na którym wybrzmiewa piosenka z wymownym tekstem. To aluzja do żony czy kochanki?

Antek Królikowski: rozstanie z żoną, romans i skandale

Antek Królikowski jeszcze rok temu wydawał się szczęśliwym człowiekiem, który w końcu zaczął układać sobie życie prywatne. W sierpniu wziął ślub z Joanną Opozdą, która wówczas oczekiwała jego dziecka.

Sielanka niestety nie trwała długo. Para rozstała się zanim mały Vincent przyszedł na świat, co dla wielu było szokiem. Wszyscy bowiem sądzili, że aktorzy są ze sobą szczęśliwi, tym bardziej że niedługo wcześniej Królikowski narażał swój wizerunek, zaciekle broniąc mamy Joanny w sporze z jej mężem. Afera z Dariuszem Opozdą, podczas której doszło nawet do oddania strzału przez mężczyznę, była długo komentowana w mediach.

Reklama

Kilka miesięcy temu niespodziewanie wyszło na jaw, że powodem rozpadu małżeństwa Królikowskiego i Opozdy jest ponoć sąsiadka Izabela, z którą aktor miał wdać się w romans. On sam zapytany o to, tłumaczył się w dość zawoalowany sposób, pisząc na Instagramie, że kiedyś wyzna prawdę.

Choć ani z jego ani z Joanny Opozdy ust nie padło jeszcze oficjalnie słowo "rozwód", to powszechnie nie jest tajemnicą już, że się rozstali. Antek Królikowski zresztą niespecjalnie kryje się z nowym uczuciem - paparazzi już kilkakrotnie przyłapali go na czułościach z nową partnerką.

Do skandalu związanego z rozstaniem z żoną i rzekomym romansem doszedł jeszcze ten związany z walką MMA z sobowtórami Wołodymira Zełenskiego i Władimira Putina, do której po ogromnej krytyce w sieci ostatecznie nie doszło.

Królikowski wrócił na Instagram. Zamieścił wymowne słowa

Królikowski próbował początkowo bronić się, ale ostatecznie jeszcze bardziej się pogrążył i jedynym wyjściem było wycofanie się z sieci. Tym bardziej że, jak sam stwierdził, chce się skupić na swoim zdrowiu.

Wygląda na to, że już zatęsknił za udzielaniem się na Instagramie. Zamieścił bowiem instastory, na którym pokazuje jezioro. Nie byłoby  w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie słowa piosenki White 2115 "Oh oh (lalala) ft Mata, które wybrzmiewają podczas relacji (posłuchaj!).

A brzmią one dość wymownie:

"Szukałem cię w barach, nie było cię w barach. Szukałem na plażach, nie było cię na plażach. Może już się powtarzam, ale szukałem cię wszędzie. Z petkiem w gębie, nad jeziorem karmiłem łabędzie".

Myślicie, że to aluzja do żony czy kochanki?

Zobacz też:

Królikowski po aferze zrezygnował z roli. Kto go zastąpi?

Książę William i Kate emocjonują się na Wimbledonie. Księżna skradła całe show!

Kate Hudson topless raczy się kawką! Odważnym kadrem pochwaliła się na Instagramie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy