Reklama
Reklama

Jan Królikowski udostępnił SMS od Joanny Opozdy. Ona nie pozostała dłużna!

Joanna Opozda już nie ukrywa, że nie ma dobrych relacji nie tylko z ojcem swojego syna, Antkiem Królikowskim, ale także z jego całą rodziną. Dowodem na to są sms-y, które opublikowała na swoim profilu. Co ciekawe, brat Antka, Jan, również zamieścił screen rozmowy z Joanną.

Joanna Opozda i Antek Królikowski: konflikt

Od ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie minął jeszcze rok. Para pobrała się na początku sierpnia 2021 roku i wówczas wszystkim wydawało się, że aktor w końcu się ustatkował. Rzeczywistość jednak okazała się daleka od ideału.

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się tak naprawdę kilka miesięcy po ślubie, a powodem miała być zdrada aktora z sąsiadką Izabelą. W momencie narodzin wspólnego syna Opozdy i Królikowskiego para nie była już razem.

Reklama

Przez kilka miesięcy w ich relacjach, pomimo napiętej sytuacji, panował względny spokój. Teraz jednak afera znów przybrała na sile, a to za sprawą chrztu synka Opozdy i Królikowskiego, do którego ostatecznie nie doszło.

Każda ze stron postanowiła przedstawić swoją wersję wydarzeń, a Joanna Opozda posłużyła się screenami prywatnych wiadomości.

Jak sama stwierdziła, przez długi czas milczała, teraz jednak miarka się przebrała i dlatego zdecydowała się wszystko upublicznić. Z wiadomości, które opublikowała na Instagramie, wynika, że odwołała chrzest ze względu na fakt, iż Królikowski miał zaprosić na uroczystość jej ojca, z którym ona jest mocno skonfliktowana i którego najzwyczajniej w świecie się boi.

Antek Królikowski z kolei postanowił pożalić się, że dowiedział się o odwołaniu chrztu w ostatniej chwili. Napisał również, że już wie, kto zaprosił paprazzich pod kościół. Odpowiedź postanowił przekazać na kolejnym slajdzie, na którym widzimy... psa Joanny Opozdy. Była to oczywiście wymowna sugestia.

Jan Królikowski upublicznił SMS do Joanny Opozdy

Jak się okazuje, w konflikt Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego postanowił włączyć się także młodszy brat Antka, Jan. Jak nietrudno się domyśli, mężczyzna, który widzi się w roli ojca chrzestnego Vincenta, stoi po stronie brata.

Kiedy Joanna Opozda opublikowała screeny sms-ów z nim, w których m.in. jest mowa o tym, że Antek nie płaci alimentów, on nie pozostał dłużny i również opublikował screen sms-a z Joanną.

W osobliwy sposób, uderzając w wysokie tony wyżalił się, że nie został poinformowany o dacie chrztu jego bratanka.

"Lwy nie pożerają już chrześcijan na arenie w tej części świata i nie ma powodu ukrywać przed całą naszą rodziną  tego, gdzie i o której mój bratanek przyjmuje chrzest. To jest sakrament, święta sprawa. Nie toczmy na siłę sporów w kwestiach, które z natury mają w sobie tylko dobro" - napisał.

Myślicie, że uda się zażegnać konflikt na linii Opozda-Królikowscy?

Zobacz też:

Ojciec Joanny Dariusz Opozda przedstawia swoją wersję

Opozda wyjaśnia aferę o chrzest Vinceta

Niemcy uderzają w "Lewego"! Bolesny cios

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama