Reklama

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska w Barcelonie opływa w luksusy. Nosi klapki za 2 tys. zł

Anna Lewandowska (33 l.) rozpoczęła w Barcelonie nowe życie. Celebrytka nie może na nic narzekać. Trenerka ma wszystko, co najlepsze. Nawet jej plażowe klapki są warte fortunę. Wydała na nie blisko 2000 zł!

Anna Lewandowska: przeprowadzka do Hiszpanii

Anna i Robert Lewandowscy spełnili swoje marzenie o przeprowadzce do Hiszpanii. Po ciągnących się miesiącami pertraktacjach pomiędzy klubami, piłkarz ostatecznie trafił do Barcelony. Nie od dziś wiadomo, że zarówno on, jak i jego ukochana uwielbiają podróżować do ciepłych krajów. Wszakże od maja do lipca para niemal nieustannie krążyła po Europie. Teraz, gdy piłkarz ma na głowie obowiązki zawodowe, z pewnością ilość ich podróży ulegnie zmniejszeniu.

Na szczęście Anna Lewandowska nie musi nigdzie wyjeżdżać, aby wybrać się na plażę. Influencerka zaczęła już korzystać z uroków życia w Barcelonie i w każdej wolnej chwili wraz z córkami udaje się na spacery nad morze. Trenerka nawet podczas zwykłego wyjścia na plażę nie zapomina o swoim wyglądzie. Dopracowana stylizacja to dla niej priorytet.  

Reklama

Tym razem celebrytka wraz córkami udała się na miejską plażę. Na tę okazję stworzyła look utrzymany w zielonej tonacji. Krótką koszulkę o luźnym kroju w biało-zielone paseczki połączyła z zielonymi spodenkami z wysokim stanem. Dopełnienie stylizacji stanowiły nietypowe klapki na bardzo grubej podeszwie z miękkim wykończeniem. Całość prezentowała się bardzo intrygująco. Co ciekawe, samo obuwie Anny Lewandowskiej kosztowało aż 390 euro, czyli ok. 1800 zł!

Anna Lewandowska w Barcelonie opływa w luksusy

Widać, że Anna Lewandowska na brak pieniędzy nie może narzekać. Luksusowa stylizacja na plażę spotkała się z doskonałym przyjęciem ze strony internautów. Wszyscy chwalili żonę Roberta Lewandowskiego za wyczucie mody.

Anna Lewandowska wspaniale czuje się w Barcelonie. Gwiazda każdego dnia może teraz odwiedzać plażę i relaksować się na słońcu. Dziś na Instagramie trenerki ukazała się relacja z wyjścia nad morze. Żona Roberta Lewandowskiego odsłoniła swoje wdzięki, prezentując idealnie wyrzeźbione ciało. 

Zobacz też:

Idolka nastolatków przeszła piekło. Matka regularnie "badała jej piersi i pochwę"

Witalij Kliczko rozwodzi się z żoną. Kiedyś byli parą roku

Joanna Racewicz tłumaczy się z nocnych szaleństw. Co wydarzyło się w klubie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy