Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Anna Lewandowska już promuje swój biznes w Hiszpanii! Podbije tamtejszy rynek "kulkami mocy" i programem treningowym?

Anna Lewandowska podbije świat swoimi kulkami mocy? ​Emocje wokół transferu Roberta Lewandowskiego do Barcelony nie słabną, ale jego żona również szykuje się na podbój Hiszpanii. Trenerka zrobiła już pierwszy krok, aby zdobyć popularność na tamtejszym rynku!

Anna Lewandowska podbije hiszpański rynek?

Anna Lewandowska nigdy nie ukrywała, że bycie "jedynie" WAG zdecydowanie nie idzie w parze z jej osobistymi ambicjami. W ciągu ostatniej dekady żona Roberta Lewandowskiego uruchomiła bloga ze zdrowymi przepisami, wystartowała z aplikacją z ćwiczeniami, produkcją własnych przekąsek i kosmetyków, dietą pudełkową i kilkoma innymi biznesami - jedne z nich kończyły się sukcesami, inne szybko odeszły w niepamięć. 

Reklama

Lewandowska, do tej pory mieszkająca z mężem w Monachium, miała w Niemczech status celebrytki i zaliczyła nawet kilka publikacji w lokalnych mediach. Przy okazji transferu Roberta do FC Barcelony, internauci zaczęli się zastanawiać, czy również i jego małżonka będzie miała apetyt na podbicie hiszpańskiego rynku. Z resztą od jakiegoś czasu para flirtuje ze światowym show-biznesem - Lewandowska pojawiła się na fashion weeku, razem prezentowali się na czerwonym dywanie w Cannes, a nawet związali się z marką Dolce & Gabbana, która ubiera Lewandowskich na duże wyjścia. 

Nic więc dziwnego, że wszyscy obserwatorzy oczekiwali, że Ania spróbuje swoich sił na hiszpańskiej ziemi... Na ruch "Lewej" nie trzeba było długo czekać.

Lewandowska reklamuje się na hiszpańskojęzycznym Instagramie

Choć od przeprowadzki Lewandowskich do stolicy Katalonii minął ledwie tydzień, ambitna trenerka już ostrzy sobie pazurki na hiszpańską klientelę. Pomponikowi udało się dotrzeć do reklamy aplikacji Ani, która wyświetla się hiszpańskojęzycznym użytkownikom Instagrama. Lewandowska, póki co jedynie w formie plansz z tekstem, zachęca po kastylijsku do wypróbowania jej aplikacji z ćwiczeniami i podjęcia treningowego wyzwania trwającego siedem dni

Być może polska gwiazda - śladem swojego męża, który zaliczył już pierwsze słowa po katalońsku podczas oficjalnej prezentacji na stadionie Camp Nou - przemówi wkrótce do nowych fanów w ich ojczystym języku. Trenerka rozpoczęła intensywne lekcje hiszpańskiego już wiosną tego roku, gdy pochwaliła się na Instagramie nauką pod czujnym okiem prywatnego nauczyciela.

Myślicie, że Ania ma szanse na podbicie hiszpańskiego rynku fitness?

Zobacz również:

Anna Lewandowska poruszona ciążą Dominiki Gwit. Dała jej "osiem przykazań" do zastosowania natychmiast

Anna Lewandowska narzeka: "Nie mieliśmy wymarzonych wakacji"

Byliśmy na Camp Nou zobaczyć Lewandowskiego! Oto niepublikowane dotąd materiały

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy