Reklama
Reklama

Anna Lewandowska narzeka: "Nie mieliśmy wymarzonych wakacji"

Anna i Robert Lewandowscy (33 l.) są na ustach fanów z Polski i Hiszpanii. W zeszły piątek odbyła się oficjalna konferencja FC Barcelony z udziałem piłkarza. Na murawie towarzyszyła mu żona, która udzieliła kilka wywiadów. Anna podczas rozmowy pokusiła się o kilka stwierdzeń, które rozeszły się szerokim echem w mediach. Trenerka fitness wyjawiła, że "płynie w niej trochę hiszpańskiej krwi", a także pożaliła się, że nie miała w tym roku "wymarzonych wakacji"! Współczujecie?

Wydawać by się mogło, że lato to czas wypoczynku, naładowania baterii i odcięcia się problemów. Niestety w świecie celebrytów bywa różnie, a duża część rodzimych sław na wojażach przeżywała prawdziwe "dramaty".

Na początku lipca Odeta Moro utknęła na lotnisku i narzekała, że musi kupować drogie produkty. Kilka dni temu Pazurowie wybrali się do Stanów Zjednoczonych, ale przez "wybryk kabanosowy" Czarka, Edyta myślała, że zostanie samotną matką. Mało tego, problemy dopadły wszechstronną Julkę Wieniawę, której bagaż został zagubiony na lotnisku.

Reklama

Co prawda wielu ludzi chciałoby mieć tak błahe problemy, jednak dla gwiazdek to prawdziwe bolączki.

Teraz swoje trzy grosze w sprawie wakacji dodała Anna Lewandowska, która lamentowała, że nie miała "wymarzonych wakacji".

Współczujecie?

Anna Lewandowska narzeka: "Nie mieliśmy wymarzonych wakacji"

Anna i Robert Lewandowscy mają intensywny czas. Wyprowadzka z Monachium, przeniesienie się do Hiszpanii, zmiana klubu. Naprawdę dużo dzieje się w ich życiu. Teraz ten gorący moment postanowiła podsumować Ania, która tuż po oficjalnej konferencji męża na Camp Nou postanowiła udzielić wywiadów.

Jak już wspominaliśmy 33-latka pokusiła się o stwierdzenie, że "płynie w niej hiszpańska" krew, dlatego tak dobrze czuje się na emigracji.

Kobieta postanowiła opowiedzieć też o swoich zmartwieniach związanych z wakacjami. Okazało się, że "Lewa" w tym roku nie była z mężem na wymarzonym urlopie!

Przypomnijmy, że Lewandowscy w tym roku byli już na Majorce, na Formenterze, zadali szyku w Cannes, lansowali się na Tygodniu Mody w Paryżu, a dużą część czasu przebywają w willi, gdzie korzystają z uroków lata i zapraszają swoich przyjaciół.

Macie nadzieję, że Ania będzie miała okazję w końcu spełnić marzenia i gdzieś wyjedzie?

Anna Lewandowska: wiek, kariera, rodzina

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. W wieku 11 lat zaczęła treningi karate. W całej swojej karierze sportowej zdobyła łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji WFF.

33-latka od 2013 roku prowadzi bloga "Healthy Plan by Ann", w którym radzi, jak stosownie się odżywiać oraz ćwiczyć. Oczywiście to nie jedyne działalności "Lewej", kobieta jest autorką treningów fitness, organizuje obozy sportowe, wydała książki oraz płyty DVD o tematyce fitnessu. Stworzyła również markę ze zdrową żywnością "Foods by Ann" oraz markę kosmetyczną "Phlov". 

W 2007 roku poznała Roberta Lewandowskiego, którego poślubiła 6 lat później. Para ma dwie córki: Klarę i Laurę.

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska kusi fanów. Pozuje topless pod prysznicem. Gorące zdjęcia!

Anna Lewandowska pozuje w wyciętym bikini. Oszołomieni fani witają w Barcelonie: "Gratuluję!"

Anna Lewandowska na zdjęciach z wakacji. Wie, jak przyciągnąć wzrok internautów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy