Reklama
Reklama

Julia Wieniawa ubolewa na swój los. To znów się stało na lotnisku!

Julia Wieniawa (23 l.) wściekła po powrocie z Włoch do Polski. Młoda celebrytka ma za sobą nieudany lot, a to wszystko przez zagubiony bagaż. Gwiazdka za pośrednictwem mediów społecznościowych pomstowała na zagraniczną linię lotniczą, przez którą miała same problemy. Ciężko lekko żyć?

Julia Wieniawa (posłuchaj) jest stałą bywalczynią na lotnisku, gdyż kilka razy do roku udaje się na wakacje. Najwidoczniej Julka nie przejmuje się ekologią i podobnie jak jej koleżanka z branży lubuje się w lataniu.

Reklama

Niestety nie wszystkie jej wojaże kończą się z happy endem. W nocy rozwścieczona Wieniawa podzieliła się z fanami swoimi bolączkami.

Julia Wieniawa grzmi na Instagramie i wścieka się na linie lotnicze!

Lato w pełni, nic więc dziwnego, że duża część rodzimych celebrytów spędza urlop na zagranicznych wczasach. O "dramatycznej" sytuacji na lotnisku informowała już Odeta Moro, której odwołali lot i musiała płacić za drogie produkty, a także Edyta Pazura, która przez kabanosy Czarka myślała, że "zostanie samotną matką".

Teraz nieszczęście spadło na "najbardziej zapracowaną" gwiazdkę, czyli Julkę Wieniawę. Dziewczyna ostatnio ma sporo powodów do narzekań.

Kilka dni temu lamentowała, że nikt nie docenia jej wszechstronnych talentów, wszakże śpiewa i gra, a ludzie odbierają ją przez pryzmat bywalczyni na branżowych imprezach. Teraz do listy żali musi dopisać nieudany powrót z wojaży.

Julia Wieniawa wściekła. To znów się stało na lotnisku!

23-latka właśnie wróciła z Sycylii, a powrót zrelacjonowała na Instagramie. Pod koniec lotu spotkała ją niemiła niespodzianka. Po raz trzeci w tym miesiącu (a jest początek sierpnia) na lotnisku zgubili jej bagaż!

Julka podkreśliła, że została niesprawiedliwie potraktowana i nie mogła wziąć podręcznej walizki na pokład, gdyż nie było dla niej miejsca.

W relacji artystka oznaczyła holenderskie linie lotnicze, a także warszawskie Lotnisko Chopina z prośbą o interwencję i pomoc w odnalezieniu zagubionego bagażu.

Współczujecie celebrytom ich odrealnionych problemów?

Julia Wieniawa: kim jest?

Julia Wieniawa-Narkiewicz urodziła się w grudniu 1998 roku w Warszawie. Sławę zyskała za sprawą roli Pauli w serialu "Rodzinka.pl". Pracowita celebrytka nie poprzestała na aktorstwie, zajęła się również muzyką i nagrała kilka piosenek (posłuchaj). 

Julka na brak zajęć nie może narzekać i ciągle bierze udział w nowych przedsięwzięciach. 

Była finalistką jedenastej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jest założycielką marki odzieżowej "Lemiss". Zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich celebrytek na Instagramie.

Również jej życie uczuciowe było chętnie komentowane w prasie. Wieniawa zaliczyła głośny i medialny związek z Antkiem KrólikowskimBaronem, a obecnie związana jest z kolegą po fachu, Nikodemem Rozbickim.

Zobaczcie również:

Wieniawa zrzuca koszulkę i paraduje w staniku w nowym klipie! "Hit wakacji"

Selfie godne celebrytki? Ucz się od Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy!

Julia Wieniawa porzuci aktorstwo i skupi się na muzyce? Wydała album "Omamy"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy