Reklama
Reklama

Witalij Kliczko rozwodzi się z żoną. Kiedyś byli parą roku

Witalij Kliczko (51 l.) rozwodzi się ze swoją żoną. Były pięściarz zaskoczył fanów smutnym wyznaniem. Co jest przyczyną rozstania małżeństwa?

Witalij Kliczko: życie osobiste

Witalij Kliczko od ośmiu lat sprawuje funkcję burmistrza Kijowa. Były mistrz świata wagi ciężkiej wraz ze swoim bratem Władimirem doskonale wywiązuje się ze swojej roli w obliczu toczącej się w jego ojczyźnie wojny. W trakcie wywiadów dotyczących konfliktu wiele razy w mocnych słowach wyrażał się na temat rosyjskiej inwazji. W oczach Ukraińców Witalij Kliczko jest bohaterem, dzielnie stawiającym opór brutalnemu najeźdźcy.

Niestety okazuje się, że w życiu prywatnym mężczyzny nie wszystko układa się najlepiej. W najświeższym wywiadzie dla magazynu "Babel" 51-latek wyznał, że jego małżeństwo z żoną Natalią nie przetrwało próby czasu. Po 25 latach wspólnego życia para rozwodzi się.

Reklama

Witalij Kliczko i Natalia Kliczko poznali się w Kijowie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Pięściarz był tak zafascynowany piękną modelką, że zaczął nawet chodzić na pokazy mody. W końcu zdobył serce ukochanej. W 1997 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Doczekali się trójki dzieci: Jegora-Daniela, Maksima i Elizabeth-Victorii. Niestety ich miłość nie przetrwała.

Witalij Kliczko rozwodzi się

Witalij Kliczko podkreśla, że ma nadzieję na to, że dobro ich dzieci nie ucierpi na skutek rozwodu.

"Takie jest pragnienie obu stron. Nadal mamy dobre relacje i szanujemy się nawzajem. Dzieci są już dorosłe, a życie toczy się dalej" - wyznał były pięściarz.

Dzieci pary żyją i uczą się za granicą. 48-letnia Natalia Kliczko aktualnie mieszka w Hamburgu. Na razie nie wiadomo, co doprowadziło do rozpadu ich związku. W 2011 roku niemiecki magazyn "Gala" ogłosił Witalija i Natalię Kliczko parą roku. Mężczyzna mówił wówczas, że wcale nie uważa, aby ich małżeństwo było idealne.

"Spośród 82 mln ludzi mieszkających w Niemczech z pewnością nie jesteśmy najdoskonalszą parą. Jesteśmy normalną rodziną i żyjemy zgodnie z uczuciami" - zapewniał były pięściarz przed laty.

Niestety życie zweryfikowało ich relację.

Zobacz też:

Joanna Racewicz tłumaczy się z nocnych szaleństw. Co wydarzyło się w klubie?

Maja Ostaszewska pozuje topless. Wszystko w ramach buntu

Edyta Górniak była w związku ze znanym muzykiem. Utrzymywała tę relację w tajemnicy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Witalij Kliczko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy