Reklama
Reklama

Robert Lewandowski stanął przed niemożliwym wyborem. Nie mógł podjąć decyzji

Robert Lewandowski (34 l.) zamieniając Bayern Monachium na FC Barcelonę nie tylko przeszedł na wyższy poziom futbolu, ale także znalazł się w centrum zainteresowania hiszpańskich mediów. Teraz zawodnik nie może opędzić się od dziennikarzy. Wszyscy chcą wiedzieć, co dokładnie dzieje się w jego życiu osobistym. Tym razem Polak udzielił wywiadu, w którym musiał dokonać "niemożliwego wyboru".

Robert Lewandowski w Barcelonie

Robert Lewandowski po przeprowadzce do Barcelony musi odnaleźć się w zupełnie nowych realiach. W Hiszpanii piłka nożna zajmuje w sercach ludzi bardzo ważne miejsce. W związku z tym, dziennikarze bez najmniejszego zażenowania "wchodzą w butami" w życie osobiste zawodników i ich najbliższych. Wkrótce po transferze Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony w zagranicznej prasie zaczęło krążyć wiele złośliwych plotek na temat sportowca i jego żony. Dziennikarze insynuowali, że to Anna Lewandowska wywierała presję na piłkarzu, aby ten ubiegał się o przeniesienie do Barcelony.

Reklama

Najprawdopodobniej te przypuszczenia prasy wynikały z faktu, że Lewandowscy wiele razy podkreślali, że uwielbiają słońce, plażę i wakacje. W końcu na przestrzeni ostatnich miesięcy niemal non stop podróżowali po Europie południowej. Naturalnie, za każdym razem odwiedzali typowo turystyczne kurorty. Sądząc po zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej, zarówno ona, jak i mąż bardzo cenią sobie nowe życie w Barcelonie.

Polak odnalazł się w nowym klubie. W ostatnich spotkaniach Robert Lewandowski spisał się na medal. W meczu z Realem Sociedad (4:1) strzelił dwa gole. Podczas wczorajszego spotkania z Realem Valladolid znów zaprezentował się z najlepszej strony. Zdobył aż dwie bramki. Sukcesy sportowe Polaka to jednak za mało dla spragnionych wrażeń fanów. Wielbiciele piłki nożnej chcą lepiej poznać zawodnika, w związku z tym Robert Lewandowski został zaproszony do udziału w specjalnej zabawie. Musiał dokonać "niemożliwego wyboru".

Robert Lewandowski stanął przed niemożliwym wyborem

Robert Lewandowski wziął udział w nietypowym wywiadzie. Piłkarz musiał wskazywać, z czego byłby skłonny zrezygnować np. "z korzystania z internetu czy muzyki". Lewandowski stwierdził, że z internetu. W kolejnej rundzie zawodnik Barcelony wybrał poznanie wszystkich języków świata, zamiast kontrolowania pogody. W końcu pojawiło się jednak pytanie, które przerosło Roberta Lewandowskiego. Piłkarz stanął przed trudnym wyborem. Musiał zdecydować między słońcem a futbolem.

Nie mamy wątpliwości, że odpowiedź piłkarza była szczera. W końcu nie bez powodu wraz z Anną Lewandowską nabył posiadłość na Majorce. Napastnik Barcelony kocha słoneczną aurę równie mocno, co piłkę nożną. Nagranie zdobyło w sieci ogromną popularność. Do tej pory wyświetliło je już prawie 60 tys. internautów.

Zobacz też:

Jakimowicz bezlitosny dla telewizji. "Takiego ogłupiania ludzi to nigdzie indziej nie zobaczysz..."

"Taniec z gwiazdami" rusza już dziś. Bukmacherzy przewidują, kto odpadnie

Książę Harry znów odkłada publikację książki. Obawia się konsekwencji?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama