Reklama
Reklama

Antoni Królikowski szaleje na skuterze. W lusterku odbiła się Izabela

Antoni Królikowski (33 l.) w niedzielne popołudnie postanowił wyskoczyć na randkę w towarzystwie uroczej Izabeli. Aktor spędził cudowne chwile na bulwarach wiślanych. Postanowił pochwalić się przebiegiem randki w mediach społecznościowych. Było naprawdę romantycznie.

Antoni Królikowski: wielki powrót

Antoni Królikowski coraz chętniej dzieli się wydarzeniami ze swojego życia osobistego. Po skandalach wywołanych na początku tego roku, aktor nieco wycofał się z życia publicznego. Na jego Instagramie przestały pojawiać się zdjęcia i nagrania, a on sam rzadko uczestniczył się na branżowych wydarzeniach. Tylko od czasu do czasu paparazzi byli w stanie sfotografować Królikowskiego podczas randek z tajemniczą Izabelą lub natknąć się na niego w okolicy mieszkania Joanny Opozdy.

Reklama

W ostatnim czasie aktor zmienił jednak swoją taktykę. Antoni Królikowski znów zaczął udzielać wywiadów i opowiadać o swoim życiu prywatnym. W rozmowach z dziennikarzami żalił się na utrudnione kontakty z synem. Aktor chciałby móc spędzać z Vincentem więcej czasu. Ma nadzieję, że sąd pozwoli mu widywać chłopca dwa razy w tygodniu minimum przez trzy godziny oraz w co drugi weekend przez siedem godzin.

Choć Antoni Królikowski nigdy nie potwierdził rzekomego romansu z Izabelą, materiały fotoreporterów nie pozostawiają wątpliwości, że od dłuższego czasu w jego życiu jest nowa kobieta. Wygląda na to, że aktor nie zamierza się już kryć ze swoimi uczuciami. Na jego Instagramie wczoraj po południu ukazały się nagrania, które najprawdopodobniej wykonała jego partnerka. 

Antoni Królikowski szaleje na skuterze

Antoni Królikowski po rozstaniu z Joanną Opozdą zaczął na nowo układać sobie życie. Aktor nie może narzekać na brak rozrywek. Każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie przyjaciół oraz Izabeli. W niedzielne popołudnie celebryta wybrał się na przejażdżkę skuterem. Na wycieczce naturalnie nie mogło zabraknąć jego ukochanej. Antoni Królikowski nie omieszkał podzielić się relacją z niedzielnego wypadu w mediach społecznościowych. Na swoim instastories zamieścił kilka filmików nagranych przez jego towarzyszkę.

Na wideo możemy zobaczyć, jak aktor wraz z Izabelą jeździ na skuterze wzdłuż bulwarów wiślanych. W prawym lusterku pojazdu możemy dostrzec zarys kobiecej postaci. To nie kto inny, a Izabela, która siedzi za plecami Antoniego Królikowskiego. Pogoda dopisywała parze, dlatego po krótkiej przejażdżce wybrali się na wspólny spacer po Dworcu Wodnym WWA. 

Niedawno na instagramowym profilu aktora pojawiła się relacja z wizyty Królikowskiego u barbera, którą również nagrał ktoś inny. Czy to także Izabela towarzyszyła mu wówczas w salonie fryzjerskim? Wszystko wskazuje na to, że zakochani są nierozłączni. 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek bardzo się zdziwi. Jej syn przeszedł metamorfozę

Karolina Pisarek ogłosiła smutną wiadomość. Musi przejść operację mózgu

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski zwierzyli się. Takie były początki ich znajomości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama