Reklama
Reklama

Córka Anny Lewandowskiej trafiła do szpitala. Trenerka przeżyła trudne chwile

Anna Lewandowska (34 l.) opublikowała w mediach społecznościowych przerażający wpis. Trenerka podzieliła się z obserwującymi zdjęciem jednej z córek. Fotografia nie pozostawia złudzeń, że dziewczynka mogła trafić do szpitala. Ostatnie godziny były dla niej szalenie trudne. Co się dzieje?

Anna Lewandowska: rodzinny wypoczynek

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w tym roku nieustannie święcą tryumfy. Oboje znaleźli się w szczytowym momencie swojej kariery. Piłkarz Barcelony doskonale odnalazł się w nowej drużynie i osiąga oczekiwane rezultaty. Jego popularność stale rośnie, co sprawia, że jego poczynania bacznie śledzą miliony ludzi na całym świecie.

Ostatnio Robert Lewandowski miał okazję zawitać do Polski. Podczas pobytu w Warszawie nie tylko wywiązywał się z zawodowych obowiązków, ale także spotkał się z Andrijem Szewczenko, byłym kapitanem ukraińskiej kadry. Sportowiec założył mu na ramię opaskę w barwach Ukrainy, co wywołało w sieci burzę. Internauci zarzucali piłkarzowi, że niepotrzebnie miesza się do spraw politycznych.

Reklama

Znacznie bardziej powściągliwa pozostaje Anna Lewandowska, która w swoich mediach społecznościowych publikuje treści związane wyłącznie ze sportem, żywieniem i rodziną. W niedzielę podzieliła się ze swoimi obserwującymi relacją z dnia spędzonego w gronie najbliższych. Anna Lewandowska wybrała się wraz z rodziną za miasto, gdzie wszyscy mogli odetchnąć świeżym powietrzem. Niestety sielski wypoczynek przerwał pewien incydent. Jedna z córek trenerki trafiła do szpitala. 

Córka Anny Lewandowskiej trafiła do szpitala

Fani Anny Lewandowskiej na chwilę wstrzymali oddech, gdy dziś na jej InstaStories ukazało się zdjęcie przedstawiające jedną z jej córek. Na fotografii wyraźnie można zobaczyć, że dziewczynka leży w łóżku do złudzenia przypominającym te, które można spotkać w szpitalach.

Trenerka wyjaśniła w opisie, że nagłe zdarzenie przekreśliło jej plany. Celebrytka miała promować aktywność fizyczną podczas organizowanego w Warszawie wydarzenia. Niestety "los pokrzyżował jej plany". Ostatnie godziny były dla niej naprawdę ciężkie.

"Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale niestety los pokrzyżował nasze plany... To była ciężka doba. Na szczęście już wracamy do zdrowia. ZDROWIA NAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ" - czytamy w opisie najnowszego zdjęcia opublikowanego na instastories Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska wróciła do Hiszpanii

Póki co, żona Roberta Lewandowskiego nie sprecyzowała, co dokładnie się stało. Nie wiemy, czy któraś z jej córek zmaga się obecnie w problemami zdrowotnymi. Wyraźnie trenerka woli na razie zachować te informacje dla siebie. Być może, gdy kryzys zostanie zażegnany, Anna Lewandowska zdecyduje się powiedzieć, co się wydarzyło. 

Wszystko wskazuje na to, że sytuacja nie jest aż tak poważna, jak mogłoby się wydawać, ponieważ niedługo później Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie krótki filmik, na którym widać, jak bawi się wraz ze swoim psem. W tle można dostrzec piękny basen i wybujałe palmy. A to oznacza jedno - Anna Lewandowska jest już z powrotem w Hiszpanii. 

Zobacz też:

Blanka Lipińska obwinia Kędzierskiego o nieudany związek z Baronem. Mogła tego uniknąć

Filip Chajzer doznał wypadku w "Dzień Dobry TVN". Ohme zagroziła karą

Antoni Królikowski chce założyć biznes z kochanką. "Straciła pracę przez medialne plotki"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy