Reklama

Reklama

Reklama

Antoni Królikowski chce założyć biznes z kochanką. "Straciła pracę przez medialne plotki"

Antoni Królikowski (33 l.) ma nowy plan na życie. Gwiazdor ponownie zaczął udzielać wywiadów i teraz szczerze mówi o swoim nieudanym małżeństwie z Joanną Opozdą. Aktor wyjawił, że marzy mu się prowadzenie biznesu z nową ukochaną. Co z tego wyjdzie?

Antoni Królikowski: powrót do show-biznesu

Antoni Królikowski jeszcze do niedawna przyjmował taktykę milczenia. Na wszelkie pytania o okoliczności rozstania z Joanną Opozdą odpowiadał w bardzo pokrętny sposób lub otwarcie odmawiał udzielania informacji o swoim życiu osobistym. Nawet Kuba Wojewódzki nie był w stanie wydobyć z aktora całej prawdy.

Wygląda na to, że w ostatnim czasie Antoni Królikowski zmienił swoje nastawienie do mediów i coraz chętniej dzieli się smaczkami ze swojego życia. W wywiadzie dla magazynu "Party" gwiazdor poruszył wiele tematów, które dotychczas pozostawały owiane tajemnicą.

Reklama

Po kilku miesiącach małżeństwa z Joanną Opozdą w mediach ukazała się wiadomość, że aktorska para nie jest już razem. Zaczęły krążyć plotki o rzekomej zdradzie, której Królikowski mógł się dopuścić, gdy jego żona była jeszcze w ciąży. Celebryta niejednokrotnie był widywany w przestrzeni publicznej w towarzystwie innej kobiety.

Później aktor zaliczył straszliwy kryzys wizerunkowy. Zaangażowanie się w promocję walki z udziałem sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy spotkało się z ostrą reakcją ze strony społeczeństwa. Przerażony aktor postanowił na pewien wycofać się z show-biznesu. Przerwa dobrze mu zrobiła i dziś znów jest gotów do brylowania w celebryckim środowisku. W ostatnim wywiadzie dla "Party" przyznał, że jego postępowanie było złe.

Antoni Królikowski założy biznes z kochanką?

Antoni Królikowski w wywiadzie dla magazynu "Party" bardzo się otworzył. Zdradził, jak naprawdę wyglądało jego małżeństwo z Joanną Opozdą. Powiedział, że oboje robili wszystko, co w ich mocy, aby ratować związek. Niestety nawet uczestnictwo w terapii okazało się nieskuteczne.

"Konflikt między mną a Asią narastał. Nie mogliśmy się porozumieć. W pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie będziemy już razem. Byliśmy nawet u psychoterapeuty, żeby się porozumieć, ale po jednej z wizyt w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować" - wspominał w rozmowie z dziennikarzami "Party", Antoni Królikowski.

Nieustanne śledzenie przez paparazzi dodatkowo potęgowało niepokój gwiazdora. Antoni Królikowski nie mógł wieść normalnego życia. To właśnie w tamtym czasie jego relacja z prawniczką Izabelą uległa zacieśnieniu.

"Byłem zdruzgotany, a media śledziły każdy mój ruch, dopowiadając do tego obszerne historie. Milczałem, więc one tylko narastały. Przeprowadziłem się do tańszego mieszkania, nadal w okolicy, aby być blisko małego. Paparazzi miesiącami przesiadywali pod moim balkonem, czułem się jak w "Truman Show". Gdy zauważyli, że przyjaźń z Izą zaczęła przeradzać się w coś więcej, nie odstępowali nas już na krok" - mówił w wywiadzie dla "Party", Antoni Królikowski.

Aktor niespodziewanie zdobył się na zaskakująco szczere wyznanie. Powiedział, że wraz ze swoją nową partnerką chciałby założyć wspólny biznes. Jak wyjaśnił, kobieta "straciła pracę przez medialne plotki". Wygląda na to, że nowa relacja gwiazdora to coś poważnego!

Zobacz też:

Filip Chajzer doznał wypadku w "Dzień Dobry TVN". Ohme zagroziła karą

Ciężarna Dominika Gwit podpięta pod aparaturę tlenową. Fani gwiazdy zaniepokojeni jej stanem

Edyta Górniak ma ważną wiadomość do przekazania na temat Kościoła katolickiego. "Jest zniszczony"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama