Reklama
Reklama

Antek Królikowski opowiedział o swojej chorobie. Co za wyznanie

Antek Królikowski (33 l.) był niedawno gościem w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. 33-latek w czasie wywiadu postanowił zdradzić kilka smaczków na temat swojego życia prywatnego. Królikowski zaczął żalić się na swoją chorobę i z rozżaleniem stwierdził, że nie spodziewał się aż tak negatywnej reakcji fanów, na ujawnienie tego, że ma stwardnienie rozsiane. Przypomnijmy, że zrobił to w programie rozrywkowym "Przez Atlantyk".

Antek Królikowski to obecnie jednej z bardziej znienawidzonych aktorów w Polsce. Niektóre jego wyczyny mogą przejść do historii, jako te które są wizerunkowym strzałem w kolano. 33-latek nic sobie jednak z tego nie robi i zdaje się, że nie za bardzo przejmuje się opinią innych. Dalej gra w filmach i udziela wywiadów. Niedawno był nawet gościem w premierowym odcinku podcastu "WojewódzkiKędzierski".

Antek Królikowski opowiada o swojej chorobie w podcaście

Antek Królikowski w nowym odcinku podcastu "WojewódzkiKędzierski" postanowił opowiedzieć nieco więcej o swojej chorobie, która została zdiagnozowana w 2016 roku. To właśnie w tym roku dowiedział się, że choruje na stwardnienie rozsiane. 33-latek fanów o tym fakcie poinformował, dopiero kiedy brał udział w show "Przez Atlantyk" i zmagał się z ogromnym kryzysem wizerunkowym.

Reklama

Wojewódzki wprost zapytał Antka, czy informacja o jego chorobie nie była przekazana "pod publiczkę" i czy nie miała sprawić, że internauci będą mu współczuć. Aktor stanowczo zaprzeczył. Dziennikarze zapytali 33-latka, dlaczego dopiero w programie wyjawił informacje o stanie swojego zdrowia.

"Milczałem na ten temat, skrywałem tę chorobę przez lata, ponieważ uważałem, że to jest prywatna sprawa i że nikt mi nie pomoże, ani ja nikomu nie pomogę, dzieląc się tym z kimkolwiek. Zmieniłem zdanie po przepłynięciu Atlantyku. Mieliśmy wszyscy poczucie, że robimy coś niesamowitego, przekraczamy jakieś swoje granice" - powiedział 33-latek.

Królikowski postanowił również przyznać się do tego, że smutną opowieść o swojej chorobie dograł do programu dopiero po przepłynięciu Atlantyku. Zaznaczył jednak, że nie chciał wybielać się tą informacją.

"Wierzyłem, że ta informacja może dać dużo dobrego ludziom. Gdzieś naiwnie pomyślałem, że to może się tak zakończyć, a zostało to obrócone, jakobym chciał się wybielać" - mówił Antek.

Antek Królikowski - życie prywatne

Antek Królikowski urodził się 17 lutego 1989 roku w Łodzi. Jest najstarszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Dorastał wraz z czworgiem młodszego rodzeństwa. W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej.

Pozostawał w nieformalnych związkach z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą i Katarzyną Dąbrowską.

W 2020 roku związał się z Joanną Opozdą, którą poślubił 7 sierpnia 2021 roku. 22 lutego 2022 roku urodził się im syn Vincent. Para jednak się rozstała, przyczyną miała być zdrada, której dopuścił się aktor.

Zobacz także:

Joanna Opozda świętuje z Vincentem. Nie może uwierzyć, że minęło tyle czasu

Antoni Królikowski odwiedził barbera. Nieznana osoba nagrała filmik z jego wizyty w salonie

Ewa Minge broni Joanny Opozdy. Padły ostre słowa na temat jej związku: "Miał prawo nie chcieć Joasi..."

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy