Reklama
Reklama

Gwiazdor TVN przeprosił Natalię Siwiec! Za co? Dopiero po latach to ujawniła!

Natalia Siwiec w tym roku świętowała dziesięciolecie swojej kariery w show-biznesie. Okazuje się, że nie wszyscy byli od początku przekonani do jej osoby. Jeden z gwiazdorów TVN miał o niej niezbyt dobre zdanie, jednak z czasem przekonał się i… przeprosił!

Natalia Siwiec: początki kariery

Natalia Siwiec zaistniała w show-biznesie w dość nietypowy sposób, bo... na trybunach podczas odbywający się 2012 roku mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Wówczas paparazzi zrobili jej zdjęcia w słynnej już koszulce z orłem od Roberta Kupisza i wszyscy zaczęli się interesować kim jest Miss Euro. Natalia Siwiec miała wówczas 29 lat.

Nie wszystkim jednak spodobał się fakt, iż do zdobycia popularności wystarczy jedynie dobrze wyglądać na trybunach. Wielu zarzucało jej, że niewiele wnosi do show-biznesu, gdyż nie jest ani piosenkarką, ani aktorką ani nawet modelką.

Reklama

Ona jednak nigdy nie przejmowała się opinią innych i robiła swoje, pojawiając się na kolejnych imprezach branżowych. Chętnie też przyjmowała kontrakty reklamowe, dzięki czemu dziś stać ją m.in. na dom w Meksyku.

Olivier Janiak przeprosił Natalię Siwiec

W rozmowie z JastrząbPost wróciła do początków swojej kariery. Siwiec ubolewa, że wiele osób ocenia ją powierzchownie, jedynie na podstawie krótkiego przekazu medialnego, który nie oddaje tego, jak naprawdę wygląda jej życie.

Tak było w przypadku gwiazdora TVN, Oliviera Janiaka, który zmienił o niej i jej mężu zdanie dopiero, kiedy poznał ich osobiście.

"Ludzie kompletnie nie mają pojęcia, czym naprawdę jest nasze życie. Nie mają zielonego pojęcia. A szczególnie ci, którzy znają nas z mediów (...). Pierwszą osobą, która mnie za to przeprosiła był Olivier Janiak. To już było prawie 10 lat temu. Powiedział - Natalia, Mariusz, przepraszam, że oceniłam was przez pryzmat mediów. Że wierzyłem w różne rzeczy. Jest mi wstyd, głupio, że się tak zachowałem" - wyznała.

Zobacz też:

Historia miłości Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego

5-letnia córka Natalii Siwiec pozuje w makijażu. Pójdzie w ślady mamy?

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | Olivier Janiak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy