Reklama
Reklama

Poznali się na imprezie. Historia miłości Siwiec i Raduszewskiego

Natalia Siwiec (39 l.) i Mariusz Raduszewski (44 l.) są parą od kilkunastu lat. Choć dziś trudno nie odnieść wrażenia, że są dla siebie stworzeni, początki tej relacji nie były łatwe! Jak zaczęła się ich wspólna historia i jaką mają receptę na udane małżeństwo? Oto szczegóły!

Kim jest Natalia Siwiec?

Natalia urodziła się w Wałbrzychu. Jest fotomodelką, aktorką i celebrytką, która popularność zyskała dzięki tytułowi "Miss Euro 2012". Szybko zagrzała sobie miejsce wśród najpopularniejszych gwiazd, dzięki czemu rok później, w grudniu 2013 r. fraza "Natalia Siwiec" uplasowała się na 5. miejscu w kategorii najpopularniejszych polskich celebrytów.

Dziś jest znaną influencerką i próbuje swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła m.in. w głośnej produkcji "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" oraz w hicie "365 dni: Ten dzień". Na Instagramie "nataliasiwiec.official" obserwuje ją ponad 1,3 mln osób.

Reklama

Dawniej była związana z piłkarzem, Damianem Gorawskim (43 l.).

Kim jest Mariusz Raduszewski?

Mariusz pochodzi ze Szczecina. Od dziecka interesował się sportem, a jego talent został szybko dostrzeżony. Niestety ze względu na poważną kontuzję musiał zakończyć karierę.

Dziś Mariusz jest biznesmenem i pisze "do szuflady", choć możliwe, że - jak sam podkreśla na swoim Instagramie - kiedyś podzieli się swoją twórczością. Jego konto "architettodellanotte" śledzi prawie 150 tys. osób.

Z poprzedniego związku ma syna, Mateusza.

Początki znajomości

Natalia i Mariusz poznali się w 2002 r., podczas dyskoteki odbywającej się po wyborach Miss Bałtyku. W wywiadzie udzielonym dla Polsat Cafe celebrytka wyznała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

"Zapytałam go, czy ma zamiar do mnie podejść. Powiedziałam, żeby zapisał sobie mój numer telefonu".

Mimo to oficjalnie parą zostali dopiero w 2010 r., ponieważ Mariusz... był w związku małżeńskim! Jak się okazało, Natalia spotykała się z nim, nie wiedząc o tym, że ma partnerkę i dziecko. W tamtym czasie był to cios, który mógł sprawić, że pożegnają się na zawsze.

"Dwa i pół roku byłam zakochana. Opowiadałam obcym ludziom w pociągu moją historię. Zdarzało się, że podjeżdżałam pod blok Mariusza i patrzyłam, czy świeci się światło. Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć".

Aktorka i celebrytka nie ukrywała swojego żalu.

"Miałam do niego pretensje. Powiedziałam mu, że stałam się przez niego człowiekiem bez uczuć. Zabił we mnie miłość" - wyznała celebrytka w tym samym wywiadzie.

To właśnie wtedy złamane serce celebrytki znalazło pocieszenie przy Damianie Gorawskim, jednak ten związek nie był strzałem w dziesiątkę. Niedługo potem Mariusz rozstał się z żoną i odnowił kontakt z Natalią. Nareszcie mogli zacząć od zera.

Ślub w Las Vegas

Ślub w Las Vegas był marzeniem Natalii, o czym celebrytka opowiedziała w wywiadzie z Izabelą Janachowską (35 l.):

"To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: »Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas«".

Wybór padł na przepiękną kapliczkę. W tym samym miejscu ślub wzięli Angelina Jolie i Billy Bob Thornton.

Natalia wyznała, że choć podczas ceremonii brakowało im rodziny, nie zdecydowali się na drugi ślub w Polsce. Podpisywanie papierów w urzędzie stanu cywilnego nie jest dla niej magicznym przeżyciem. Lepiej zapamięta szalone Vegas. No cóż, trudno się dziwić!

Narodziny dziecka

W 2017 r. na świat przyszła córka Natalii i Mariusza, Mia. Dziewczynka od najmłodszych lat pokazywana jest na Instagramie rodziców, najczęściej podczas wspólnych podróży. Mała jest bardzo fotogeniczna i podobna do rodziców. Czy pójdzie w ich ślady i zrobi karierę? Czas pokaże!

Nowy dom Natalii i Mariusza

Natalia i Mariusz kupili dom w meksykańskim Tulum w 2021 r. Willa jest nowoczesna i zachwyca licznymi przeszkleniami. Docenili to nie tylko obserwatorzy gwiazd, ale też rodzina i przyjaciele, którzy zostali zaproszeni na parapetówkę. Parze nie spieszyło się z przeprowadzką, dlatego impreza powitalna miała miejsce dopiero w tym roku.

Nowy dom wiąże się również z nowymi członkami rodziny! Para adoptowała rudą kocicę. Mia jest nią zachwycona!

Kryzys w związku?

Choć jeszcze niedawno Natalia i Mariusz cieszyli się nowym domem, ostatnio pojawiły się plotki na temat ich rozstania. Mariusz szybko odpowiedział na te doniesienia, wyznając redaktorowi "Pudelka":

"Nasza rodzinka ma się świetnie, właśnie jedziemy z Mią na wakacje kamperem. Nie wiemy, skąd wzięły się te plotki... Może to kwestia tego, że jak byliśmy w Tulum, to Natalka cały czas pokazywała mnie na swoim Instagramie, a w Polsce oboje skupiliśmy się na pracy i różnych projektach i było mnie tam trochę mniej".

Na razie para kursuje między Polską a Meksykiem. Czy zostanie w Tulum na stałe? Bardzo prawdopodobne, ponieważ celebrytka nieraz podkreślała, że czuje się tam jak w domu!

Natalia Siwiec i jej recepta na udane małżeństwo

Czy para ma receptę na udane małżeństwo? Wydaje się, że jest nią zrozumienie i akceptacja, a także nieodkładanie rozwiązywania sporów na później. Natalia w wywiadzie dla RMF wyznała, że choć czasami sprzeczają się o drobnostki, np. słodycze podawane córce, zawsze starają się dojść do porozumienia.

Nie da się ukryć, że Natalia i Mariusz to para wybuchowa. Po trudnych początkach udało im się odnaleźć siebie nawzajem. Ich miłosna przygoda trwa już 12 lat i nic nie zwiastuje, by miała się zakończyć.

Z okazji 10. rocznicy ślubu składamy im serdeczne gratulacje!

Zobacz także:

Natalia Siwiec nie wstydzi się mówić, że powiększyła usta. A Doda i Edyta Górniak?

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie z mężem. Kryzys odwołany?

Natalia Siwiec rozstała się z mężem? Mariusz Raduszewski skomentował

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | Mariusz Raduszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy