Reklama
Reklama

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie z mężem. Kryzys odwołany?

Natalia Siwiec (38 l.) i Mariusz Raduszewski (46 l.) ostatnio nie mieli głowy do wspólnych zdjęć na Instagramie. Nasiliło to krążące od pewnego czasu plotki o rozstaniu. Przyczyniła się do nich sama Natalia dając do zrozumienia, że mąż nie dorównuje jej intelektualnie.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski poznali się w Brazylii. Zawodnik siatkówki plażowej stawiał  pierwsze kroki w biznesie jako współudziałowiec spółki, zajmującej się dystrybucją kosmetyków na zasadzie  franchisingu, a Siwiec próbowała się przebić w brazylijskim modelingu. Przy okazji zrozumiała, że bez wsparcia chirurgii plastycznej, z której regularnie korzystają południowoamerykańskie piękności, nie ma szans. 

Reklama

Ostatecznie zrezygnowała z podbicia Brazylii, za to, przy wsparciu Raduszewskiego postanowiła zbudować karierę w Polsce. W drodze powrotnej zahaczyli jeszcze o Las Vegas, gdzie wzięli ślub, który, nawiasem mówiąc, nie ma mocy prawnej na terenie Polski. 

Potem wystarczyło już tylko posadzić wyszykowaną Natalię na trybunie Stadionu Narodowego podczas meczu otwarcia Euro 2012 i poczekać aż operatorzy kamer zwrócą na nią uwagę. Tak zaczęła się jej kariera.  Siwiec nigdy nie ukrywała, że jej ambicje sięgają daleko poza reklamy bielizny. Jak dała do zrozumienia, przy swoje wrażliwości powinna zostać muzą Quentina Tarantino. Zresztą, jak wyznała w programie Kuby Wojewódzkiego nadal czeka na jego telefon, lub nieżyjącego od 23 lat Stanleya Kubricka. 

Kryzys w związku Siwiec i Raduszewskiego?

Z czasem Natalia tak się zapędziła w rozwoju duchowym, że zauważyła, że zostawiła męża w tyle. Jak ujawniła w internetowej rozmowie z fanami, przez pewien czas było ciężko, na szczęście Mariusz zrozumiał, czego się od niego wymaga i wziął się w garść:

Co bardziej podejrzliwi fani za zły znak uznali fakt, że na Instagramie Siwiec coraz rzadziej pojawiają się jej zdjęcia z mężem. Pudelek zapytał nawet Raduszewskiego, czy należy to uznać za przesłankę, że w związku kiepsko się dzieje. Jak ujawnił Mariusz, po prostu są zbyt zapracowani, by pozować do wspólnych zdjęć:

Na szczęście ostatnio Natalia rozwiała wątpliwości. Zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym obfitymi ustami mizia po brodzie Mariusza w czapce. Opatrzyła je podpisem:

 Czyli już po kryzysie?

Zobacz też:

Natalia Siwiec nie wstydzi się mówić, że powiększyła usta. A Doda i Edyta Górniak?

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie ślubne. Jednak... formalnie nie jest mężatką! "Nie będziemy legalizować związku"


Tina Louise pręży ciało na wakacyjnych fotkach

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | Mariusz Raduszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy