Reklama
Reklama

Natalia Siwiec nie wstydzi się mówić, że powiększyła usta. A Doda i Edyta Górniak?

Moda na powiększone usta wśród polskich celebrytek trwa w najlepsze. Od lat jest to jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów. Usta wypełnione kwasem hialuronowym stają się pełniejsze, równe, bardziej widoczne. Wiele gwiazd po takim zabiegu wygląda o wiele lepiej niż przed! Natalia Siwiec, Doda czy Edyta Górniak to nieliczne, które przyznały się do wykonania zabiegu. Czemu nadal jest on tematem tabu?

Delikatne wypełnienie warg kwasem hialuronowym często wychodzi celebrytkom na plus. Wcześniej niewidoczne bądź nierówne usta stają się pełne i dodają uroku. Gwiazdy często decydują się na ten zabieg, by czuć się lepiej. Komu pasują takie usta, a kto przesadza?

Natalia Siwiec – „Nie muszę już powiększać ust”

Piękna i popularna modelka Natalia Siwiec regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie, który obserwowany jest przez ponad 1,3 miliona osób. Celebrytka często jest obiektem plotek i publicznych dywagacji na temat naturalności jej urody. W 2017 roku Natalia Siwiec rozwiała wątpliwości w wywiadzie dla Magdy Mołek w programie "W roli głównej". Zapytana przez dziennikarkę czy powiększa sobie usta, modelka odpowiedziała:

Reklama

- Właściwie z moimi ustami jest tak, że ja już ich nie muszę powiększać (...) Nie wiem, dlaczego moje usta nie maleją. Najprawdopodobniej zrobiły mi się takie zrosty, które sprawiają, że usta wyglądają cały czas tak samo.

Mimo to Natalia Siwiec co rusz spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami na temat jej urody. Nie chcąc komentować swojego wyglądu i zabiegów, którymi się poddaje, ucina często dyskusje. Dociekliwi fani nie dają za wygraną i dopytują, co się stało z jej ustami, nosem, ciałem... Zniecierpliwiona modelka na pytanie: "A te usta skąd?????" krótko, acz dosadnie i w charakterystycznym dla siebie żartobliwym stylu odpisała namolnej fance: "z rybnego". No cóż... Jakie pytanie, taka odpowiedź.

Edyta Górniak – „To efekt makijażu”

Niekwestionowana gwiazda polskiej estrady Edyta Górniak od dawna podejrzewana jest o korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Celebrytka musi mierzyć się z niekończącymi komentarzami na temat jej rzekomo powiększonych ust. W 2013 roku po raz pierwszy odniosła się do tego tematu. W wywiadzie dla miesięcznika "Uroda" przyznała:

- Poszłam do lekarza medycyny estetycznej i powiedziałam mu, że nie mogę patrzeć na ten swój smutek i muszę coś zmienić. Lekarz powiększył mi wtedy usta.

Mimo tego wyznania temat wypełnionych kwasem hialuronowym - bądź nie, ust piosenkarki wciąż jest obiektem plotek i dociekań. W 2020 roku fani podjęli kolejny raz dyskusję w komentarzach pod zdjęciem dodanym na Instagramie. Artystka tym razem postanowiła wyjaśnić w komentarzu przyczynę swoich wizualnie powiększonych ust: "kuszący kształt warg jest efektem makijażu". Kolejnego dnia dodała na swój profil filmik z tutorialem o tytule: "Jak powiększyć usta, how to make your lips fuller #lips #magic #love", na którym pokazuje, jak maluje usta, by wydawały się większe. 

Doda – ostro odpowiada na komentarze

Doda od wielu lat jest czołową polską piosenkarką i osobowością medialną. Plotki na jej temat nigdy nie gasną, a i ona elektryzuje fanów swoimi wypowiedziami. Otwarcie nieraz przyznała się do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W 2013 roku w rozmowie z Onetem przyznała: 

"Kombinuję sobie od czasu do czasu różne rzeczy. Nie widzę w tym niczego złego, zwłaszcza że nie są to rzeczy stałe. Dlaczego? Nie wiem. Może dla poprawy samopoczucia. Każda baba lubi sobie coś majstrować z panią kosmetyczką. To leży w naszej naturze".

Doda coraz częściej pokazuje się bez makijażu. Artystka zmieniła na przestrzeni czasu swój look na bardziej naturalny, elegancki, ale wciąż oryginalny i efektowny. Fani w komentarzach podziwiają jej urodę i komplementują kolejne fotografie. Nie brakuje jednak złośliwców, którzy muszą za wszelką cenę wygłosić swoje obraźliwe spostrzeżenia. Pod jednym ze zdjęć piosenkarki ktoś napisał "Wszystko ok tylko te usta... Nie wiem co to za moda na pontony?". Zgryźliwy komentarz nie pozostał bez odpowiedzi. Doda krótko i żartobliwie zamknęła usta zgryźliwej osoby: "Nadchodzą ciężkie czasy: jedni mają ostatnią deskę Ratunku, a inni pontony".

A co Wy myślicie o gwiazdach, które powiększają sobie usta?

Zobacz też:

Natalia Siwiec uspokaja córkę. Mia ma napady złości

Celine Dion doprowadziła Edytę Górniak na skraj

Doda wyjawia tajniki reality-show, w którym weźmie udział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | Doda | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy