Reklama

Reklama

Reklama

Celine Dion doprowadziła Edytę Górniak na skraj. "Bardzo płakałam"

Edyta Górniak (49 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Na swoim koncie ma wiele pięknych utworów. Niedawno w jednym wywiadzie opowiedziała, jak Celine Dion doprowadziła ją do łez. Okazuje się, że poszło o piosenkę.

Edyta Górniak udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o pewnej historii sprzed lat. Okazuje się, że bierze w niej udział inna znana diva Celine Dion. Wszystko wydarzyło się, kiedy 49-letnia wokalistka przebywała poza granicami naszego kraju, współpracowała z najlepszymi producentami muzycznymi.

Reklama


Celine Dion ukradła utwór Edycie Górniak?

W San Francisco Edyta nagrała utwór "I Surrender". Piosenkarka negocjowała z producentami kilka zmian w utworze, jednak ostatecznie to się nie udało i został jej odebrany. Później okazało się, że utwór trafił do Celine Dion i stał się hitem.

Górniak bardzo przeżył utratę swojego utworu. Na szczęście pocieszył ją Chris, który odpowiadał za współpracę z Edytą nad jej drugą światową płytą.

Edyta Górniak - kariera

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada 1972 roku w Ziębicach. Od 1986 roku prowadziła zespół muzyczny "System B", z którym występowała na dyskotekach. W 1990 roku zadebiutowała w programie telewizyjnym Zbigniewa Górnego "Śpiewać każdy może".

Po przeprowadzce do Warszawy przeszła przesłuchanie do musicalu "Metro", reżyserowanego przez Janusza Józefowicza. W 1992 roku razem z resztą obsady pojechała ze spektaklem na Broadway.

W 1993 roku nagrała dwie piosenki z muzyką Piotra Rubika do filmu "Pajęczarki". W czerwcu 2002 roku zaśpiewała polski hymn narodowy podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. W styczniu 2010 roku rozpoczęła roczną współpracę menedżerską z Mają Sablewską.

Porównywana jest do Whitney Houston, Céline Dion, Violetty Villas oraz Mariah Carey. Identyfikowała się jako przeciwniczka preparatów mRNA przeciwko SARS-Cov-2.

Zobacz też:

Łukasz Schreiber wziął rozwód. Marianna już skomentowała

Gaten Matarazzo, czyli Dustin ze "Stranger Things" pokazał się z dziewczyna! Piękność?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Celine Dion

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy