Reklama

Natalia Siwiec

Dziesięć lat temu zaelektryzowała Polaków, pojawiając się na trybunach Euro 2012 w wydekoltowanej bluzce. Okrzyknięto ją Miss mistrzostw, a wkrótce stała się celebrytką i aktorką. Kim jest Natalia Siwiec? 
Natalia Siwiec - najważniejsze informacje
Natalia Siwiec / VIPHOTO/East News /East News

Natalia Siwiec - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  01.08.1983

 • Miejsce urodzenia:

  Wałbrzych

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

  • Mariusz Raduszewski
 • Zawód:

  model/ka

 • Produkcje:

Dziesięć lat temu zaelektryzowała Polaków, pojawiając się na trybunach Euro 2012 w wydekoltowanej bluzce. Okrzyknięto ją Miss mistrzostw, a wkrótce stała się celebrytką i aktorką. Kim jest Natalia Siwiec? 

Dzieciństwo

Natalia Siwiec pochodzi z Wałbrzycha, gdzie urodziła się 1 sierpnia 1983. Ma młodszą siostrę, Malwinę.

Początek kariery

Natalia Siwiec zaczynała karierę w modelingu od konkursów piękności. W 2002 r. została Miss Bałtyku, a następnie zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska. W 2005 r. reprezentowała Polskę na chińskim Miss Bikini of The Universe, gdzie otrzymała tytuły Miss Bikini of China Gate i Miss Foto. W kolejnym roku jako reprezentantka kraju pojechała do Afryki Południowej na konkurs Miss International Tourism, z którego wróciła z nagrodą „The Best Body”.

Przełom

Polacy usłyszeli o Natalii Siwiec podczas Euro 2012, kiedy fotoreporterzy wyłowili ją z tłumu, zwracając uwagę na jej urodę oraz smukłe ciało. Nieformalny tytuł Miss Euro zapewnił jej sławę: jeszcze w tym samym roku Siwiec znalazła się na okładce polskiego Playboya (a wkrótce zagościła także w innych europejskich edycjach magazynu). Zaczęła bywać, pokazywać się na ściankach i pozować dla paparazzich. Wkrótce stała się jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek.

Dalsze sukcesy

Na fali popularności Siwiec została bohaterką reality show „Enjoy the view. Love, Natalia” oraz uczestniczką programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Wystąpiła też na deskach teatrów: zagrała gosposię w „O co biega?” oraz wirtualną kobietę w spektaklu „Miłość.com”. 

Kariera aktorska

Natalia Siwiec ma na swoim koncie również role filmowe. Po raz pierwszy na ekranie mogliśmy zobaczyć ją już w 2008 r. – wystąpiła wówczas w epizodycznej roli modelki w serialu „Kryminalni”. Do świata seriali powróciła po zdobyciu sławy: zagrała gwiazdę (samą siebie) w serialach „To nie koniec świata” oraz „Druga szansa”.

Zaproszono ją także do produkcji filmowych. Pojawiła się w drobnej roli w produkcji „Wkręceni 2”, a następnie w 2020 r. wcieliła się w rolę Wioli w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. W 2022 r. mogliśmy zobaczyć ją jako Emi w głośnej ekranizacji powieści „365 dni. Ten dzień” Blanki Lipińskiej.

Rodzina i związki

Pierwszym znanym partnerem Natalii Siwiec był piłkarz Damian Gorawski, który w latach 2003–2005 grał w reprezentacji Polski, a wcześniej występował w barwach Ruchu Chorzów i Wisły Kraków. Para poznała się w 2003 r., gdy Gorawski grał w Wiśle. Siwiec często pokazywała się na trybunach, by oglądać sławnego chłopaka i… próbować zrobić karierę na miarę Dody, która była wówczas partnerką piłkarza Radosława Majdana. Ten związek rozpadł się w nieznanych nam okolicznościach. 

Siwiec owyszła za mąż za Mariusza Raduszewskiego, biznesmena i byłego piłkarza, który dla niej zostawił żonę. Ich miłość nie miała łatwego startu. Siwiec w wywiadach opowiadała, że była w Raduszewskim beznadziejnie zakochana, a jej akcje w tym czasie przypominały nieco stalking. W końcu przyszedł jednak czas na happy end. Zakochani pobrali się w 2012 r. w Las Vegas, w tej samej kaplicy, w której swój pierwszy ślub brała Angelina Jolie. Decyzja o zamążpójściu zapadła ponoć spontanicznie.

W 2017 r. Natalia Siwiec powitała na świecie córkę Mię. Zamieszkali w Tulum w Meksyku.

Natalia Siwiec - Wiadomości

Natalia Siwiec - Zdjęcia

Natalia Siwiec - Wideo