Reklama
Reklama

Natalia Siwiec przeszła przemianę. Odważna stylizacja celebrytki

Natalia Siwiec od pewnego czasu przebywa poza krajem. Celebrytka zachłysnęła się obcymi kulturami. Zafascynowana buddyzmem przeszłą też pewną metamorfozę. Zobaczcie na jakie ozdoby odważyła się gwiazda.

Orientalna metamorfoza Natalii Siwiec


Natalia Siwiec (38 l.) spędza zimę w ciepłym Meksyku. Wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim i córką Mią postanowili spędzić kilka miesięcy w Tulum. Celebrytka i modelka eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Chętnie pokazuje na Instagramie nowe stylizacje, których nieodłącznym elementem jest w ostatnim czasie oryginalna biżuteria.

Skąd takie pomysły u modelki? Hinduskie kobiety zdobią czoło, twierdząc, że znajduje się tam czakra "trzeciego oka". W kulturze wschodniej trzecie oko symbolizuje moc koncentracji i zdolność panowania nad emocjami. Natalia Siwiec wyznała jakiś czas temu, że bardzo zainteresowała się buddyzmem i kulturą Dalekiego Wschodu
Na Instagramie zamieściła nawet filmik, w którym recytowała polinezyjską mantrę.

Reklama

Modelka też chętnie łączy orientalne elementy z zachodnią modą. Ostatnie zdjęcia z Tulum wskazują na sporą fantazję celebrytki i odwagę. Pokazała się w kusej spódniczce z samych pasków materiału, koszulce odsłaniającej pępek oraz kowbojskich butach. Do tego dobrała orientalną opaskę na czoło. 


Jak waszym zdaniem prezentuje się Natalia Siwiec w takiej odsłonie? Odważnie?

Kim jest Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec urodziła się w 1983 roku w Wałbrzychu. Karierę rozpoczęła w 2002 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Bałtyku, ale szerszą popularność zyskała 10 lat później, podczas Euro 2012. To właśnie na meczu modelka została "wypatrzona" przez fotoreporterów i ogłoszona "najpiękniejszą" kobietą na trybunach. Od tego czasu prężnie rozwinęła swoją karierę i nie wypadła z kręgu popularnych celebrytów. 

Zobacz też:
Siwiec pochwaliła się rodzicami. Są gotowi na przygodę w Tulum?

"Pan Lotto" wyprowadził się z Polski i zmienił wizerunek. "Mam tu spokój"

Kamila Żuk nie wystartuje w biegu pościgowym na igrzyskach
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy