Reklama
Reklama

Sebastian Fabijański już zapomniał o Maffashion. Poszedł na randkę z tajemniczą pięknością

Związek Sebastiana Fabijańskiego (35 l.) i Julii Kuczyńskiej (34 l.) należy już do przeszłości. Okazuje się, że aktor szybko znalazł sobie pocieszenie i wszystko wskazuje na to, że już zdążył uwikłać się z nowy związek. 35-latek był bowiem widziany w jednej z warszawskich restauracji na romantycznej kolacji.

Sebastian Fabijański oraz Maffashion w lipcu 2022 roku ogłosili, że nie są już razem. Parę tygodni po tych rewelacjach Julka zaczęła układać sobie życie z początkującym raperem "blu3aby". Para poleciała nawet na wspólne wakacje do Grecji.

Sebastian również postanowił zapomnieć o byłej ukochanej. Niedawno widziany był w centrum Warszawy na spotkaniu z blond pięknością. Dla rozwiania wątpliwości - nie była to Rafalala.

Reklama

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę

Sebastian Fabijański oraz jego nowa sympatia pojawili się wieczorem w jednej z warszawskich knajp. Paparazzi "Faktu" przyłapali ich, jak siedzieli przy jednym ze stolików i puszczali dymka.

Według informatorów dziennika, para spędziła razem kilka godzin. Po randce 35-latek pocałował swoją nową wybrankę, wsiadł na motocykl i odjechał.

Sebastian Fabijański komentuje rozstanie z Maffashion

Maffashion na początku lipca poinformowała swoich obserwatorów, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Po oświadczeniu Julki, aktor postanowił dodać swoje trzy grosze i wyznać, że media nie znają całej sytuacji. Dodał wtedy również, że nikt nie powinien wydawać pochopnych osądów.

"W kontekście ostatnich wydarzeń tylko jedna prośba z mojej strony. Nie ferujcie wyroków na podstawie kilku szczątkowych informacji, bo to może być krzywdzące zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. Nieważne, kto w tym momencie jest pokrzywdzony czy krzywdzony. Chodzi o mechanizm. Po prostu to nie jest w porządku. Tyle. Strzała" - wyznał w sieci aktor.

Maffashion również postanowiła skomentować swoje rozstanie z Fabijańskim. Aktorka w swoim oświadczeniu w social mediach wspomniała, kiedy rozstała się z aktorem. Dodała także, że chciała, by obydwa komunikaty o rozstaniu znalazły się w mediach w tym samym czasie. Podkreśliła również, że nigdy publicznie nie opowiadała o swoich związkach i chce by i ten nie był medialny. Julka odparła także zarzuty, które postawił jej Fabijański. Kuczyńska powiedziała, że od nikogo się nie dystansowała.

"Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie. Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był" - wyjawiła Maffashion na swoim instagramowym koncie.

Zobacz także:

Maffashion nadstawia kochankowi dekolt. Raper gmera w biuście na lotnisku

Sebastian Fabijański nadrabia stracony czas i spaceruje z synem. Czy odnajduje się w roli ojca?

Maffashion sprzedaje dom, który urządzała z Fabijańskim. "Chce zatrzeć ślady smutnej przeszłości"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama