Reklama
Reklama

Fabijański wymownie kończy związek z Maffashion. Sprzedał pamiątkę w luksusowym lombardzie

Sebastian Fabijański (35 l.) i Maffashion (34 l.) tworzyli związek od końcówki 2019 roku. Choć fani aktora i blogerki nie wróżyli im świetlanej przyszłości, to para była ze sobą kilka lat. Wszystko, co dobre, szybko się kończy, a ostatnie wydarzenia na zawsze przekreśliły romantyczne relacje Julii Kuczyńskiej i Sebastiana. Aktor postanowił odciąć się od przeszłości i wykonał znaczący gest.

Sebastian Fabijański postanowił zakończyć związek z Maffashion w wymowny sposób. Paparazzi przyłapali aktora, jak pozbywa się "wyznacznika miłości" - pierścionka.

Fabijański wymownie kończy rozdział z Maffashion

Aktor i influencerka nigdy nie zakończą ze sobą kontaktu, ponieważ na zawsze związał ich ze sobą syn, Bastian. Dziecko przyszło na świat we wrześniu 2020 roku, choć oświadczyny od Fabijańskiego przyjęła w grudniu 2019 roku.

Okazuje się, że cała afera i rozstanie tak mocno wpłynęło na aktora, że postanowił on całkowicie zrezygnować z prowadzenia Instagrama. Od kilku dni jego profil jest jedynie przez niego autoryzowany, a prowadzi go agencja.

Reklama

Sebastian Fabijański sprzedaje pierścionek zaręczynowy Maffashion w luksusowym lombardzie

Według doniesień "Faktu", Sebastian Fabijański postanowił sprzedać pierścionek zaręczynowy, który dał Maffashion. Udał się w tym celu do luksusowego lombardu, który specjalizuje się skupem ekskluzywnych dóbr, takich jak markowe zegarki, drogie auta, torebki znanych projektantów, a nawet nieruchomości.

Czy chodziło o problemy finansowe aktora? Okazuje się, że nie. Fabijański nie lubi przechowywać pamiątek po swoich byłych partnerkach, a pierścionek zaręczynowy dla Maffashion był na tyle wartościowy, że może jeszcze sprawić radość innej kobiecie.

Głośny koniec związku: Fabijański, Maffashion, Rafalala

Rafalala odegrała znaczącą rolę w rozstaniu aktora i influencerki. To przez upublicznione przez nią nagrania spowodowały rozstanie pary. Choć Fabijański przyznał się do nie bycia fair wobec Julii, to według niego, w zdradzie nie uczestniczyła Rafalala. Z kolei Maffashion również miała swoje grzeszki. Podobno sama zdradziła Sebastiana i już znalazła sobie nowego partnera.

Myślicie, że Julii zrobiło się przykro z powodu pierścionka?

Zobacz też:

Mołek nazwała Fabijańskiego "psem". Reakcja Maffashion była bezcenna

Maffashion: blogerka i biznesmenka. Tak wyglądała jej relacja z Sebastianem Fabijańskim

SEBALALA GATE: Fabijański nie wytrzymuje i grozi fanom na Instagramie? Wszystko przez Rafalalę

Sebastian Fabijański publikuje nocne oświadczenie. Żałuje swoich słów i przyznaje: "Julia miała romans"!

Rafalala "ujawnia prawdę" Maffashion. Ona też zdradzała!? "Gra męczennicę i niczego nie komentuje"

Fabijański robi prawo jazdy na motocykl, żeby szybciej uciekać przed Rafalalą?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy