Reklama
Reklama

Sebastian Fabijański publikuje nocne oświadczenie. Żałuje swoich słów i przyznaje: "Julia miała romans"!

Sebastian Fabijański (35 l.) z pewnością nie spodziewał się, że jego marcowe spotkanie z Rafalalą uruchomi lawinę plotek i domysłów, a on "będzie musiał" się tłumaczyć w serwisach plotkarskich ze swoich nocnych eskapad. Aktor, choć zarzekał się, że będzie już milczał jak grób, właśnie opublikował kolejne oświadczenie na temat afery z Raflalalą i prosi, by dać mu już święty spokój. Znów dolał oliwy do ognia?

Sebastian Fabijański publikuje nocne oświadczenie. Żałuje swoich słów i przyznaje: "Julia miała romans"!?

Sebastian Fabijański już żałuje wywiadu, którego udzielił kilka dni temu na temat swojego spotkania z Rafalalą. Podczas rozmowy aktor, przyznał się do zdrady, a także streścił przebieg "schadzki" ze skandalistką, której do końca nie pamięta, bo był pod wpływem narkotyków. Nie trzeba było długo czekać, aż sensacyjny wywiad sprowokuje lawinę plotek, domysłów i kolejnych "ciekawych faktów", czego Sebastian wyraźnie nie był w stanie przewidzieć, bo dziś prosi, by więcej o jego wybrykach nie pisać...

Reklama

Aktor opublikował właśnie kolejne oświadczenie, w którym odniósł się do rozmowy Rafalali z Plejadą, gdzie słynna skandalistka ujawniła swój punkt widzenia na całą sprawę. Celebrytka twierdzi, że to ona jest w pewien sposób poszkodowana, ponieważ rzekomo była telefonicznie szantażowana przez Kuczyńską oraz insynuuje, że to po stronie szafiarki leży wina rozstania.

Wyraźnie nieświadomy tego, jak działa internet i serwisy plotkarskie Sebastian wyznał, że również czuje się poszkodowany i nie miał zielonego pojęcia, że wywiad udzielony Pudelkowi wywoła tych rozmiarów medialną burzę. Aktor poprosił, by dać już Julii spokój i równocześnie - przyznał jednak rację Rafalali - Maffashion istotnie miała mieć romans, gdy pozostawała w relacji z ojcem swojego dziecka.

Zobacz też:

Rafalala była szantażowana emocjonalnie przez Fabijańskiego? Poszła z tym do prawnika!

Mata ogłasza, że będzie kandydował na urząd Prezydenta RP. Jego kampania potrwa 18 lat!

Urbańska i Józefowicz prowadzą dorodne gospodarstwo z 200 kurami! „Nie chcieliśmy kupować mięsa w sklepach "

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Maffashion | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama