Reklama
Reklama

Mata ogłasza, że będzie kandydował na urząd Prezydenta RP. Jego kampania potrwa 18 lat!

Mata (21 l.) bez strachu spogląda w przyszłość. Chociaż raper niedawno wszedł w otwarty konflikt z prawem, gdy przyłapano go z marihuaną w kieszeni, za co grozi mu nawet do 3 lat więzienia, snuje plany na przyszłość. I to jakie? Gwiazdor oznajmił, że będzie kandydował na prezydenta Polski w 2040 roku!

Mata przyłapany z narkotykami

7 stycznia 2022 roku około godziny 23 na warszawskim Mokotowie jeden z najpopularniejszych polskich raperów, Mata (posłuchaj!) został zatrzymany przez policję. Przy mężczyźnie i jego towarzyszu znaleziono niedozwolone substancje psychoaktywne. Artysta miał mieć przy sobie 1,5 grama marihuany.

Funkcjonariusze przeszukali także mieszkanie rapera. Młody gwiazdor usłyszał zarzuty, za które grozi do 3 lat więzienia. Wpłacił kaucję i opuścił areszt, jednak ten czyn nie zapewnił mu spokoju. Sprawa wciąż jest w toku.

Reklama

W momencie zatrzymania jego ojciec miał dostać telefon prosto z CBA z informacją, że jego syn nie żyje. O zdarzeniu Mata opowiedział w mediach społecznościowych, chcąc pokazać absurd całej sytuacji.

Mata będzie kandydował na prezydenta w 2040 roku!

Mata jest artystą, który nie boi się kontrowersji i otwarcie walczy o zalegalizowanie marihuany w Polsce. Raper zaskoczył fanów nowym wideo, na którym przyznał, że zamierza kandydować na prezydenta Polski w 2040 roku, gdy już osiągnie odpowiedni wiek, by móc ubiegać się o ten urząd.

Mata pokusił się również o ocenę obecnej polityki uprawianej przez rządzących. Niestety, miał jej wiele do zarzucenia. Uznał, że nie odpowiada współczesnym czasom.

Młody artysta postanowił również podzielić się z innymi swoim majątkiem. Wymyślił ku temu szlachetną inicjatywę.

Mata przekazał również 420 tysięcy na fundację Monar oraz na fundację 420. Z tych środków zostaną m.in. opłacone kampanie edukacyjne na temat marihuany.

Mata zapowiada plany muzyczne na kolejne lata

Raper nie chce ustawać również w realizowaniu się jako wokalista i osobowość sceniczna. Obiecał, że do 2033 roku zamierza wydać jeszcze dziesiątki płyt, by zakończyć na liczbie 33 krążków. Później zamierza poświęcić się studiowaniu i praktykom zawodowym, by móc ubiegać się o urząd prezydenta.

Jego plan jest wyjątkowo dokładnie przemyślany i sprecyzowany. Myślicie, że mu się uda?

Zobacz też:

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Rhian Sugden chwali się sylwetką! Nie ukrywa tego, że pracuje ciężko na siłowni!

Zmienia się podejście Polaków do "parawaningu". "To teraz obciach"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy