Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maffashion i operator Mateusz polecieli razem na Santorini! Związek z „kochankiem” nabiera rumieńców

Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, wybrała się na wakacje razem z Matuszem Be – operatorem i początkującym raperem, z którym miała zdradzić Sebastiana Fabijańskiego, który z kolei ją zdradzał (ale według słów samego Sebastiana - nie z Rafalalą, a kimś innym)… Cóż, niezły galimatias, ale wygląda na to, że Maff wychodzi na prostą u boku „kochanka”. Kibicujecie parze?

Rozstanie Maffashion i Fabijańskiego

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego wstrząsnęło rodzimym show-biznesem przede wszystkim ze względu na okoliczności. Najpierw do mediów trafiły wspólne fotki i nagrania Fabijańskiego i znanej transpłciowej seksworkerki, Rafalali. Filmowy "Cukier" najpierw zapewniał, że to część promocji filmu, potem że jakiegoś projektu, by ostatecznie w wywiadzie dla Pudelka, tuż po rozstaniu, przyznać, że fotografie powstały w okolicznościach prywatnych. W tym samym wywiadzie opowiedział też o tym, że zdradził Maffashion, brał narkotyki i spotykał się z Rafalalą bo... był w żałobie po śmierci ojca i było mu przykro, że Maffashion wokół niego nie skacze po urodzeniu dziecka. Cóż, nie był to raczej dobry strzał dla jego kariery.

Reklama

Romans Maffashion z Mateuszem

Sytuacja nieco odwróciła się, gdy do naszej redakcji dotarły informacje o tym, że ostatecznym powodem rozstania pary nie były wybryki Seby, a... romans Maffashion, który nastąpił po aferze z Rafalalą.

Fabijański o zdradzie Maffashion: "Reszta niech pozostanie milczeniem"

Po tym, jak napisaliśmy na Pomponiku, że Maff również nie dochowała wierności, informacje te potwierdzili Fabijański i Rafalala, a nawet... była dziewczyna "kochanka" Kuczyńskiej. Okazało się, że Maffasion szukała szczęścia w ramionach operatora i początkującego rapera, Mateusza Be.

Teraz udało nam się ustalić, że nie był to jedynie "skok w bok" ze strony blogerki i wszystko wskazuje na to, że z Mateuszem połączyło ją uczucie. Pomponik dotarł do informacji, że Kuczyńska i Mateusz są parą i właśnie wybrali się na wspólne wakacje na Santorini. Nasz informator przyłapał ich na lotnisku i zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości - para zdecydowała się na wspólne wakacje.

Nowy chłopak Maffashion: Kim jest Mateusz Be?

Po tym jak Pomponik poinformował, że Maffashion nie tylko była zdradzana przez Fabijańskiego, ale również dopuściła się zdrady, głos na Instagramie zabrała była dziewczyna operatora kanału "Z Dvpy", Izabela.

Po tej wypowiedzi odpowiedzieć byłej dziewczynie postanowił sam Mateusz, który zaznaczył, że owszem, rozstał się z Izą, ale nie z powodu romansu z Maffashion...

Kim jest Mateusz, który nagle znalazł się w świetle reflektorów polskiego show-biznesu? Współpracuje ze znanym youtuberem, Maciejem Dąbrowskim z kanału "Z Dvpy" jako operator kamery. Oprócz tego, podobnie jak ex Maffashion, próbuje swoich sił w rapie.

To nowy chłopak Maffashion. Dobra partia? "Maffashion się tego nie wypiera"

Ukochany Maff zaczął tworzyć pod pseudonimem "Mateusz Be" - jego ostatni kawałek to "Patera", któremu towarzyszył kontrowersyjny teledysk z dziewczyną przebraną za zakonnicę i korkiem analnym... Chyba jednak porzucił ten etap, bo obecnie przedstawia się jako "Blue Baby" i pod tym pseudonimem opublikował dwie piosenki - "Tęsknię" i "Gonię ca$h".

Najważniejsze pytanie chyba brzmi: czy Mateusz Be aka "Bleu Baby" okaże się lepszym raperem niż Seba Fabijański?

Zobacz również:

Sebastian Fabijański i Maffashion - miał być ślub, a skończyło się skandalicznym rozstaniem

Sebastian Fabijański znika z Instagrama na zawsze?! To koniec jego wygłupów w sieci?

Polka o Santorini: To największy koszmar wyspy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy