Reklama
Reklama

Maleńczuk nie wytrzymał. Publicznie poniżył Dawida Podsiadłę

Maciej Maleńczuk od 40 lat występuje na polskiej scenie muzycznej i choć wyciska z siebie siódme poty, występując dziesiątki, wciąż nie jest w stanie dogonić wokalistów młodego pokolenia, którzy w mig zapełniają stadiony. W ostatnim wywiadzie z zadziwiającą zajadłością oceniał wybryki Dawida Podsiadły, pomstując na jego styl pracy. Aż trudno uwierzyć, co wyrzucił z siebie przed kamerą…

Maleńczuk dalej pomstuje na Podsiadłę. U Wojewódzkiego nie gryzł się w język

Najnowsze wypowiedzi Macieja Maleńczuka wprawiają w osłupienie opinie publiczną. Niedawno gwiazdor w jednym z wywiadów pozwolił sobie na ostrą krytykę pod adresem najbardziej znanych polskich wokalistów, którzy osiągnęli większy sukces niż on sam.  Chociaż wydawało się wówczas, że jego otwartość w tym temacie to jednorazowy wybryk, artysta pociągnął temat, siedząc na kanapie u Kuby Wojewódzkiego.

Reklama

Ponownie wbił szpilę Dawidowi Podsiadle, który słynie z tego, że w mgnieniu oka zapełnia stadiony.

"Szlag mnie trafia z tego powodu. Uważam, że nie jest tego wart. Nie zazdroszczę mu tylko jednego, bo my przez to, że nie jesteśmy w stanie zapełnić stadionu, musimy zagrać tych 80 do 100 koncertów rocznie. Dzięki temu wciąż jesteśmy w trasie, w formie instrumentalnej, w artystycznym sztosie muzycznym. A jak ktoś gra pięć koncertów stadionowych, to ja nie wiem, kiedy on jest w sztosie" - stwierdził gorzko wokalista.

Podobnie wypowiadał się już w niedawnym wywiadzie dla jednego z portali, gdzie przyznał, że jego zdaniem młodemu muzykowi wszystko przyszło łatwo i nie musiał wiele się napracować, by osiągnąć sukces. Tym samym wyprzedza wszystkich tych, którzy całe życie "pchają kamień", starając się dotrzeć na szczyt dzięki ciężkiej pracy.

"Jak jesteś Dawidem Podsiadłą, to chyba dość wesołe. Jest taki wiersz: "Nie temu szczyt dany, kto kamień pcha, będąc ciągle w połowie drogi". Są tacy ludzie, którzy ten kamień pchają całe życie i dochodzą do sukcesu ciężką pracą, a przychodzi taki Podsiadło i wszystko rozwala" - mówił Maciej Maleńczuk w rozmowie z dziennikarzem Onetu.

Maleńczuk uderza w kolejnych twórców. Tym razem oberwał znany raper

Muzyk nie szczędził ostrych słów również pod adresem Maty. Stwierdził bowiem, że raper zupełnie nie nadaje się do przemysłu muzycznego.

"Poczucia rytmu to on za grosz nie ma. Przecież on ściga frazę. Niedoścignione frazy Maty. On jest jak emeryt w Krynicy, który tańczy, przeszkadzając perkusiście" - podsumował.

Zobacz też:

Maleńczuk ujawnił, dlaczego siedział w więzieniu: "Po wyjściu byłem królem" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Maciej Maleńczuk bez wahania uderza w rząd PiS! "Niszczy się rodziny" [POMPONIK EXCLUSIVE]

To już nie jest tajemnica. Rodowicz definitywnie odrzuciła związek [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło | Maciej Maleńczuk | Kuba Wojewódzki | Mata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama