Reklama

Reklama

Reklama

Maja Sablewska poprowadzi program w Polsat Cafe. Kiedyś była gwiazdą TVN-u

Maja Sablewska (42 l.) to jedna z najbardziej znanych stylistek w Polsce. Kiedyś pracowała jako menadżerka gwiazd, jednak po kilku latach sama chciała określać się tym mianem. Okazuje się, że całkiem nieźle idzie jej rozwijanie kariery, ponieważ już na jesieni będzie można oglądać ją w stacji Polsat Cafe.

Maja Sablewska to taka celebrytka, która doskonale wie, jak działają media społecznościowe. Na swoim instagramowym koncie pokazuje praktycznie całe swoje życie. Często można oglądać tam sensualne sesje zdjęciowe, gdzie 42-latka pozuje w samej bieliźnie.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że była gwiazda TVN-u otrzymała program w Polsat Cafe.

Maja Sablewska poprowadzi program w Polsat Cafe

Maja Sablewska już jesienią poprowadzi format "10 lat mniej w 10 dni". W show widzowie będą mogli oglądać metamorfozy uczestniczek, które zgłoszą się do programu. Pod czujnym okiem 42-letniej Sablewskiej będą zmieniać swoje stylizacje, a także poddadzą się odpowiednio dobranym zabiegom kosmetycznym. Wszystko po to, by wyglądać i czuć się młodziej. Za produkcję programu odpowiadać będzie firma Izabeli Janachowskiej Wedding Dream.

Reklama

Maja Sablewska przez lata współpracowała ze stacją TVN. W 2011 roku była jurorką w programie "X-Factor". Pod koniec 2013 roku zadebiutowała jako prowadząca autorski program "Sablewskiej sposób na modę" dla TVN Style. W 2016 roku przygotowała dla TVN program "Sablewskiej sposób na..." . Po kilku sezonach "Sablewskiej sposób na modę" w 2018 roku rozpoczęła kolejny trzy sezonowy autorski program "Sablewska od stylu".

Zobacz też:

Rozenek jednak NIE WYSTĄPI w "Tańcu z gwiazdami"! "Bardzo chciała, ale..."

Justyna Gradek ujawnia swoją największą traumę. "Niektórzy targnęliby się na życie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy