Reklama
Reklama

Maja Sablewska przeszła ogromną metamorfozę! Wiemy, czemu zawdzięcza swój wygląd!

Z cichej i skromnej szarej myszki stała się odważną pewną siebie kobietą. Maja Sablewska (41 l.) ciężko pracowała na swój wizerunek. W czym tkwi sekret jej metamorfozy? Czy słynna stylistka robiła operacje plastyczne? Maja Sablewska zdradza sposoby na piękny wygląd!

Maja Sablewska to kobieta wielu talentów, a przynajmniej za taką chce uchodzić. Swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała jako menadżerka gwiazd. Pracowała m.in. z Dodą, Edytą Górniak, Tolą Szlagowską oraz Mariną Łuczenko. Jest autorką kilku książek o modzie. 

Sablewska sprawdziła się także w roli jurorki w programie "X Faktor". Ponadto prowadzi autorski program "Sablewska od stylu", w którym doradza, jak dobrze wyglądać i świetnie się czuć. Czy sama zawsze była pewna siebie? Maja Sablewska kiedyś stała w cieniu gwiazd, a dzisiaj sama jest celebrytką. 

Reklama

Maja Sablewska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Trzeba przyznać, że na przestrzeni ostatnich lat Maja Sablewska przeszła niesamowitą metamorfozę. W licznych wywiadach specjalistka do spraw wizerunku podkreśla, że choć skończyła 41 lat, dopiero od niedawna czuje się w 100 proc. kobietą. Krótkie ciemne włosy, niewidoczny makijaż i sportowe ubranie - właśnie tak wyglądała, gdy w wieku 19 lat przyjechała do Warszawy z rodzinnego Sosnowca. Jej metamorfoza rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy została jurorką pierwszej edycji programu "X Faktor".  

   

Maja Sablewska zdradziła sekret idealnej sylwetki

Czemu Maja Sablewska zawdzięcza swój obecny wygląd? Celebrytka ma idealną figurę i bez skrępowania ją prezentuje. Jej szczupłe ciało wskazuje na to, że intensywnie ćwiczy na siłowni. Oprócz regularnych treningów, była menadżerka Dody, zdrowo się odżywia. Od wielu lat nie je mięsa, dlatego dba o to, żeby inne produkty dostarczały jej niezbędnych składników odżywczych. Ponadto, nie tak dawno Maja Sablewska postanowiła zostać weganką, czyli całkowicie wyeliminować białko zwierzęce z diety. Nie ukrywa, że dzięki zdrowemu odżywianiu jej życie zmieniło się diametralnie.    

Nagość to wolność

Celebrytka często korzysta również z różnego rodzaju zabiegów i masaży, aby usunąć z ciała toksyny, zachować jędrność skóry i pozbyć się cellulitu. Maja Sablewska śmiało pokazuje swoje ciało na Instagramie, gdzie ma pół miliona obserwujących. Uważa, że nagość daje jej poczucie szczęścia i wolności, a odważne zdjęcia to forma sztuki. 

Czy Maja Sablewska robiła operacje plastyczne?

Operacje plastyczne wśród celebrytów to niemal norma, chociaż nie wszyscy do tego się przyznają. Co do Mai Sablewskiej, ona nie tylko zrzuciła parę kilogramów i zmieniła kolor włosów. Bardzo zmieniła się jej twarz. Menadżerka muzyczna początkowo tłumaczyła, że to dieta miała przyczynić się do zmiany rysów. Z czasem jednak zdradziła, że za jej metamorfozą stoją również zabiegi medycyny estetycznej. Sablewska powiększyła usta i skorzystała z botoksu. 

Maja Sablewska jest fanką tatuaży

Dla Mai Sablewskiej tatuaże mają ogromne znaczenie, ponieważ opowiadają historię jej życia. Słynna stylistka ma już ich kilkadziesiąt i ciągle robi kolejne! Na jej ciele znajdują się m.in. anioły, róże, jaskółki, a nawet Marilyn Monroe i Mahatma Gandhi. Sablewska tłumaczy, że tatuaże są zwieńczeniem pewnych etapów jej życia. Każdy z nich jest niepowtarzalny i oznacza coś innego. 

Jak wam podoba się metamorfoza Mai Sablewskiej?  

Zobacz też:

Menadżerowie z piekła rodem! Głośne afery z agentami gwiazd

Maja Sablewska nago w oknie! Widok podzielił fanów...

Edyta Górniak o Mai Sablewskiej. Padły mocne słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy