Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski ujawnia na antenie! Kolejne sekrety gwiazdy TVP

Maciej Kurzajewski (49 l.) w "Pytanie na śniadanie" pochwalił się swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Co prawda poprzestano na śniadaniach, ale prezenter zdradził swoje "power śniadanie", które od kilku lat wprowadza go w dobry nastrój, jest zdrowe i daje mu energię na cały dzień. Poznajcie dietetyczny lifehack od Macieja Kurzajewskiego.

Maciej Kurzajewski za niedługo będzie obchodził swoje 50. urodziny. Dziennikarz pokochał aktywność fizyczną dawno temu i teraz zaraża miłością do biegania. Pod jego wpływem nawet jego ukochana Katarzyna Cichopek też polubiła bieganie!

Dieta Macieja Kurzajewskiego. Podzielił się sekretem w "Pytanie na śniadanie"

Maciej Kurzajewski w niedzielnym programie "Pytanie na śniadanie" w kuchennym kąciku przebywał bez towarzystwa Kasi. Towarzyszyła mu tym razem Maja Hyży.

Reklama

Dziennikarz podzielił się sekretem swojej diety, a konkretnie ulubionego rodzaju śniadań. To dzięki nim Kurzajewski ma siłę prowadzić tak intensywne życie. 

"Mam propozycję śniadania dla biegaczy. Ja rzeczywiście biegam amatorsko, biegam długie dystanse i od lat jestem monotematyczny. Jem dokładnie takie śniadanie, do którego potrzebne są: orzechy włoskie, orzechy laskowe, migdały, pestki dyni, słonecznik, jogurt i owoce sezonowe" - zaczął opowiadać Maciej Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski. Dieta to jego sekret młodości. Co jada prezenter?

Prowadzący, którego uszczęśliwia teraz nowa miłość z pewnością nie zrezygnuje ze swojej innej miłości, czyli biegania. Maciej ma na swoim koncie starty w maratonach, a ostatnio także w IronManie. Za to w młodości trenował kolarstwo torowe!

"Wstajemy o 7 rano, jemy pół banana, pijemy trochę wody i ruszamy w trasę. Wracamy do domu, bierzemy prysznic, a później idziemy do kuchni. W tej kuchni mamy zmielone orzechy, dodajemy do nich jogurt, naturalny miód i to mieszamy. To się znakomicie łączy. I mamy naszą bazę. I co ląduje w zwieńczeniu tego pomysłu? Maliny, borówka, gruszka. Jedno z drugim doskonale koresponduje. To nie jest rzecz, która obciąża nasz żołądek. To coś, co zapewnia nam lekkość nawet po wysiłku. To się nie nudzi. Ja to stosuję od lat i czuję się bardzo dobrze" - wyznał Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie".

Czy Maciej Kurzajewski aspiruje do bycia wiecznie młodym jak Krzysztof Ibisz?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek: niefortunna stylizacja, a może ciąża? Na zdjęciach widać zaokrąglony brzuszek!

Kurzajewski zmienił się dla Cichopek? Smaszcz wiedziała "co się święci"

Kurzajewski i Smaszcz prowadzili razem "Pytanie na śniadanie"

Paulina Smaszcz wyszła z apelem do Cichopek: "Kobieta kobiecie jest to winna"

Kiedy Cichopek poinformowała Hakiela o uczuciu do Kurzajewskiego? Znajomy z TVP przerwał milczenie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy