Reklama
Reklama

Cichopek nie jest wyjątkowa. Kurzajewski prowadził już "Pytanie na śniadanie" ze swoją miłością!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dawna prowadzą razem "Pytanie na śniadanie", ale dopiero 19 października pojawili się wizji jako para. Ich śmiałe wyznanie wzbudziło wiele komentarzy, niekoniecznie pozytywnych... Nie każdy jednak pamięta, że kiedyś prezenterowi partnerowała... jego była żona! Dzisiaj Paulina Smaszcz zdaje się nie być do końca zadowolona z życia miłosnego byłego małżonka i otwarcie krytykuje go w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że ten trójkąt to ostatnio jeden z najgorętszych tematów.

Wielka miłość Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dawna byli podejrzewani o romans, jednak długo nie komentowali plotek. Nic dziwnego, gdyż aktorka dopiero niedawno rozwiodła się z Marcinem Hakielem. Z tancerzem łączą ją dzisiaj jedynie dzieci.

Tydzień temu, zakochani w sobie prezenterzy, postanowili podzielić się z resztą świata radosną nowiną. Najpierw zamieścili w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie, zrobione z okazji 40. urodzin Cichopek. Później połączyli się ze studiem "Pytania na śniadanie", w którym czekała na nich zaskoczona Ida Nowakowska. 

Reklama

Natychmiast posypały się pytania o ich dalsze losy, w końcu pracują razem w śniadaniówce. Pojawiły się komentarze, że zostaną rozdzieleni. Ale nic bardziej mylnego... Joanna Kurska, która niedawno objęła stanowisko szefowej redakcji "Pytania na śniadanie", zdaje się być zachwycona tą sytuacją... Nic dziwnego, to całkiem niezły chwyt marketingowy.

Kurzajewski prowadził kiedyś PnŚ z byłą żoną!

19 października Cichopek i Kurzajewski po raz pierwszy poprowadzili poranny program już oficjalnie jako para. Chociaż próbowali być profesjonalni, nawet siedząc na kanapie zachowywali dystans, to nie uniknęli sytuacji, które oceniane są teraz przez pryzmat łączącej ich zażyłości. No cóż... poniekąd sami się o to prosili. 

Dla Macieja Kurzajewskiego to nie pierwsza taka sytuacja. W 2009 roku prowadził "Pytanie na śniadanie" ze swoją byłą żoną! Paulina Smaszcz została jednak zawieszona przez dyrekcję TVP za naruszenie zasad etyki dziennikarskiej, ponieważ bez zgody TVP, brała udział w kampaniach promocyjnych.

Dzisiaj dziennikarka nie ukrywa, że nie darzy "sympatią" gospodyń śniadaniówek... Jej ostatnia wypowiedź zdaje się uderzać w Katarzynę Cichopek, chociaż nie padły żadne nazwiska. 

"Kiedyś była tak zwana Akademia Telewizyjna, która dawała certyfikaty, pozwalające występować na wizji. Teraz już niestety tego nie ma, jak widać, kto teraz może występować w telewizji. Może nie mieć żadnej wiedzy, nie umieć pisać, a może występować w telewizji" - mówiła Smaszcz w rozmowie z portalem "Świat gwiazd". 

To nie pierwsza taka jej wypowiedź, już wcześniej pozwoliła sobie publicznie odnieść się do nowego związku byłego męża. "Naprawdę życzę Maćkowi, żeby był szczęśliwy, spełniony i ułożył sobie życie z tą czy z inną partnerką. Jest tylko jedna rzecz. Ta partnerka ma szanować nasze dzieci i naszą przeszłość, bo razem spędziliśmy 23 lata i mamy wspaniałe dzieci" - grzmiała Smaszcz.

***

Zobacz także: 

Ida Nowakowska o pierwszym wywiadzie Cichopek i Kurzajewskiego: "Umywam ręce"

Paulina Smaszcz wyszła z apelem do Cichopek: "Kobieta kobiecie jest to winna"

Kiedy Cichopek poinformowała Hakiela o uczuciu do Kurzajewskiego? Znajomy z TVP przerwał milczenie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy