Reklama
Reklama

Ma 1200 tatuaży na ciele. Zdecydował się na operację, jakiej jeszcze nikt na świecie nie robił

Moda na operacje plastyczne i ingerowanie w wygląd nie przemija. Nie tylko kobiety decydują się na zabiegi, ale w ostatnim czasie również mężczyźni. Niedawno świat usłyszał o "najbardziej" przerobionym człowieku na świecie. Marcelo Bboy ma ponad tysiąc tatuaży, wszczepione metalowe kły, ale to nie wszystko!

Operacje plastyczne wciąż w modzie

Na przestrzeni lat ludzi opanowała mania związana z ingerowaniem w naturalny wygląd. Pod nóż szły prawie wszystkie celebrytki, a żeby osiągnąć sukces w mediach, wiele osób decydowało się na operacje plastyczne. Powiększone usta, zbotoksowane kości policzkowe, zmniejszone nosy, czy implanty w piersiach, takie kanony "piękna" stały się standardem pod koniec lat 90. XX wieku.

Z biegiem czasu żądni rozpoznawalności robili, co mogli, by swoim wyglądem zaszokować innych. Kim Kardashian zdecydowała się na powiększenie pośladków do monstrualnych rozmiarów, Tara Reid przeszła nieudaną liposukcję brzucha, a Jocelyn Wildenstein ze swoją naciągniętą do granic możliwości skórą zasłużyła na miano "kobiety kota".

Reklama

Ostatnio głośno jest również o modnym i niebezpiecznym zabiegu liftingującym,  zwanym "brazylijskie pośladki". Na początku marca głośno było o influencerce, która po operacji prawie zmarła.

Amatorów przemian jednak nie brakuje, a teraz 5-minut sławy zyskał "najbardziej" przerobiony mężczyzna!

Ma 1200 tatuaży na ciele. Influencer szokuje wyglądem

Marcelo Bboy to artysta i influencer, który zajmuje się robieniem tatuaży oraz muzyką. Sławę zyskał w mediach społecznościowych, a to za sprawą szokującego wyglądu. Zagraniczna prasa już okrzyknęła go "najbardziej zmodyfikowanym człowiekiem". Jego ciało w 98% pokryte jest tatuażami, mało tego, gwiazdor Instagrama przeszedł szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ma wszczepione metalowe zęby, imitujące kły wilka oraz implanty skóry i rozszczepiony język. Zdecydował się również na piercing.

Trzeba przyznać, że taki obraz mocno szokuje, a pochodzący z Brazylii mężczyzna został nazwany przez tamtejszy tabloid "potworem". Sam Marcelo jest dumny z siebie i chce, aby publika traktowała go jako "kosmicznego diabła". Z tego powodu, jako pierwszy człowiek w historii, przeszedł skompilowaną i dziwaczną operację!

Zdecydował się na operację, jakiej jeszcze nikt na świecie nie robił

Brazylijski celebryta postanowił zasłynąć na całym świecie i jako pierwszy przeszedł operację rozszczepienia dłoni!

"Badałem wszelkiego rodzaju modyfikacje, którym poddali się ludzie na świecie. Z tego, co widziałem, nikt jeszcze nie dokonał czegoś podobnego" - chwalił się w "New York Post".

Jego kolega podjął się ryzykownej operacji i pod koniec 2022 roku usunął z jego ręki nadmiar tłuszczu, a następnie ją podzielił. Teraz jego dłoń ma nienaturalny kształt.

"Różni ludzie już widzieli moją rękę i uważają, że jest interesująca. Mówią, że nie mają na tyle odwagi, aby poddać się podobnemu zabiegowi" - mówił.

Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Przeczytajcie również:

Wybuchł jej implant piersi ważący... 10 kg! Teraz żałuje: "Moje ciało nie dało rady!

Laluna Unique: Szokujące, ile wydała na operacje! A to jeszcze nie koniec

Monika Jarosińska pokazała twarz po operacji. Już tak nie wygląda?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy