Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Wielkie powroty i drugie szanse! A w kryjówce... aż iskrzy!

Willa wciąż tętni intensywnym życiem, a Islanderzy nie ustają w wysiłkach w znalezieniu drugiej połówki. Aktualny układ par chyba nie oddaje rzeczywistej mapy uczuć, więc szykuje się ciekawe kolejne przeparowanie.

W relacjach Włodka i Ani pojawiły się klopoty...

Relacja Laury i Włodka nie układa się najlepiej, nie doszli do porozumienia po spięciu przy okazji ostatniej eliminacji i nadal oddalają się od siebie do tego stopnia, że Laura zwierzyła się Jurkowi, że sobie odpuszcza. 

Włodek z pewnością nie zostanie sam, bo ponownie zbliża się do niego Ania, dla której Jurek - aktualny partner, jest dla niej za mało męski. Jej rozmowa z Włodkiem była próbą wybadania, czy mogą do siebie wrócić...

W relacji Górala i Josie pojawiają się uczucia

Z okazywaniem uczuć niemal żadnych problemów nie ma Josie, dla której Kuba jest tym jedynym. Jedno, czego czasami brakuje dziewczynie, to zasób polskich słów, ale od czego wsparcie przyjaciół! Wyspiarka wymyśliła, że napisze dla swojego Górala wiersz i zaangażowała w jego przygotowanie Olę i Patrycję. Swój wkład mieli też panowie: Piotr, Jurek i Włodek. 

Reklama

Przemyślny plan powiódł się, a wiersz, odczytany podczas randki, kompletnie zaskoczonemu Kubie, zrobił na nim wrażenie! Josie powiedziała, że chętnie zobaczyłaby góry i Morskie Oko, a Góral wypalił wzruszony, że chętnie by ich natychmiast spakował i zabrał ją do domu! 

To będzie gorąca noc...

Islanderka jeszcze raz mogła się wykazać: ona i Kuba mieli wytypować parę, która spędzi noc w Kryjówce. Góral, dotrzymując wcześniejszych ustaleń, oddał jej prawo decyzji. Josie nie wahała się ani chwili i z uśmiechem oznajmiła, że to ona z Kubą zostają tej nocy sam na sam! Romantyczna noc w Kryjówce musiała była bardzo udana, bo oboje nie szczędzili sobie czułości. 

Również Patrycja i Mikołaj mieli chwilę dla siebie, co prawda nie w Kryjówce, lecz na randce, ale oboje wyglądali na bardzo zadowolonych...

Włodek postanowił sobie wyjaśnić pewne kwestia z Laurą. Nie była to zbyt miła rozmowa... Wyspiarka zdradziła, że jest jej naprawdę przykro, że to się tak skończyło. Ich pożegnanie z całą pewnością nie należało do przyjemnych.

To już koniec

Taka opinia faceta na jej temat to oczywisty koniec znajomości. Ania w rozmowie z Olą i Patrycją przyznała, że Hiszpan jest wspaniałym facetem, ale nie czuje z nim żadnej fizyczności. Dziewczyny przekonywały Islanderkę, by porozmawiała z Jurkiem i zakończyła tę znajomość.

Tuż po rozmowie z dziewczynami postanowiła ostatecznie zakończyć znajomość z Hiszpanem. Ania nie mogła nawet spojrzeć w oczy Jurkowi...

Chłopak miał do niej żal, że nie dała im szansy, poczuł się oszukany. Mocno się zdenerwował i nie przyjął przeprosin dziewczyny! A najbliższą noc konsekwentnie spędził sam na kanapie. 

"Cios poniżej pasa"

W kolejnym dniu Islanderów czekała zabawa w cios poniżej pasa - zgadywanie, kogo mogą dotyczyć komentarze internautów. 

Dla odciętych od świata Wyspiątek to była szansa na poznanie opinii widzów na ich temat. "Łobuz kocha najbardziej, daje najlepsze teksty. Mimo, że babiarz to w ogóle nie irytuje" - większość mieszkańców Wyspy obstawiała, że chodzi o Włodka, tymczasem okazało się, że to opinia o... Kubie! 

Przeparowanie namieszało w kilku parach

Konkurencję wygrali Patrycja i Mikołaj. Beztroska zabawa skończyła się zaproszeniem do Kręgu Ognia. Widok Karoliny Gilon oznaczał, że Wyspiątka czekała kolejna trudna decyzja, tym razem chodziło o przeparowanie, a wybór należał do panów. 

Zaskoczeń właściwie nie było, bo Mikołaj pozostał z Patrycją, Włodek "do 3 razy sztuka" wrócił do Ani, Piotr nadal buduje związek z Olą, Kuba nawet przez moment nie pomyślałby o nikim innym niż Josie.

Pozostawiony przez Anię Jurek wybrał Laurę, zaznaczając, że naprawdę chce ją bliżej poznać, docenił też że dostał od niej dużo wsparcia. Formalności dopełnił też Jakub potwierdzając, że Sandra niezmiennie jest jego faworytką. Na koniec widzowie otrzymali szansę wskazania mieszkańca, który ich zdaniem nie zasługuje na wejście do finału.

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" możesz oglądać bezpłatnie w serwisie Polsat Go lub w aplikacji Polsat Go.

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22:10 na antenie Telewizji Polsat

Zobacz też:

Love Island. Wyspa Miłości: Ostra konfrontacja Oliwii i Konrada. Nie mógł jej tego darować

Sobota na "Love Island. Wyspa miłości": wyrok Islanderów, list pokrzepienia i niespodzianka w miejskiej grze

"Love Island. Wyspa Miłości": Szokujące przeparowanie! Nie do wiary, co tam się stało!

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy