Reklama
Reklama

Love Island. Wyspa Miłości: Ostra konfrontacja Oliwii i Konrada. Nie mógł jej tego darować

Na Wyspie Miłości doszło do poważnych zmian, niektóre były bardzo zaskakujące. Przypomnijmy, że jesteśmy świeżo po emocjonującym przeparowaniu. Teraz nowe pary mają czas, by lepiej się poznać, a stare na przegadanie swoich wątpliwości. Okazuje się, że jedna z dziewczyn podpadła islanderom za zachowanie w Casa Amor. Teraz musi się tłumaczyć!

Po emocjonującym przeparowaniu i odejściu Łukasza czas na pierwszą noc, w nowych lub zupełnie starych parach, które nie mogły się od siebie oderwać. Nazajutrz zakochani zjedli razem śniadanie.

Josie wypytywała swojego Górala o to, co działo się w willi pod jej nieobecność, robiąc mu żartobliwe sceny zazdrości. Oliwia z Konradem rozmawiali zaś o szczerości. Dziewczyna deklarowała, że nawet, gdyby zrobiła coś złego, to od razu by mu o tym powiedziała. Nieco innego zdania są za to pozostali Islanderzy...

Zachowanie Oliwii w Casa Amor skrytykowane

Mikołaj, Jurek i Piotr rozmawiali o wydarzeniach w Casa Amor i doszli do wniosku, że zachowanie Oliwii względem Konrada nie jest do końca szczere, a dziewczyna nie wyjaśniła mu dokładnie co wydarzyło się podczas pobytu w Casa Amor. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zabawę i pocałunek z Piotrem.

Reklama

Tego samego zdania były Patrycja, Ania, Ola i Josie. Islanderki uważają nawet, że Oliwia specjalnie namawiała Olę na stworzenie pary z Piotrem, by w razie powrotu do willi i zmiany uczuć przez Konrada mieć opcję zapasową. Swoimi wątpliwościami, co do szczerości Oliwii postanowiły podzielić się z Konradem. Chłopak był zaskoczony, tym bardziej, że tą samą informację przekazał mu Kuba i Włodek, a za chwilę sam Piotr.

Ostra konfrontacja Oliwii i Konrada

W końcu jednak musiało dojść do konfrontacji. Konrad zrelacjonował Oliwii treść rozmów z pozostałymi mieszkańcami willi. Wyspiarka była zszokowana i zasmucona faktem, że islanderki obgadują ją za plecami. Pod wpływem emocji popłakała się, lecz kilka chwil później smutek zamienił się w złość.

Tymczasem w drugiej części willi trwała prawdziwa impreza - Islanderzy urządzili kurs tańca. Zabawę rozpoczęli od nauki bachaty przez Jurka, później był czas na góralski taniec Kuby i legendarny już king-kong-dance w wykonaniu Piotra. 

Po wieczornych rozrywkach uczestnicy dostali wiadomość - czas na głosowanie i decyzję która z par spędzi noc w kryjówce. Głosy były podzielone, jednak finalnie odrobinę intymności zyskali Ola i Piotr! Przed nimi gorący czas we dwoje. Konrad miał dosyć emocji tego dnia i spędził samotną noc na kanapie...

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" możesz oglądać bezpłatnie w serwisie Polsat Go lub w aplikacji Polsat Go.

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22:10 na antenie Telewizji Polsat

***

Zobacz też:

***

"Love Island. Wyspa Miłości": Namiętne pocałunki i gorące sceny! To koniec dotychczasowych par?!

Love Island. Wyspa Miłości: Gorąca Helena szturmem podbija willę! Będzie zagrożeniem dla innych islanderek

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Powrót herosów, miłosne wyznania i trip przez miasto namiętności

Pomagamy Ukrainie. Ty też możeszpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy