Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Szokujące przeparowanie! Nie do wiary, co tam się stało!

Za nami najbardziej emocjonujące przeparowanie w programie. Po kilkudniowej rozłące Islanderzy musieli zdecydować czy chcą stworzyć parę z nowym uczestnikiem czy pozostają w poprzednim związku. Gdy w Kręgu Ognia stanęła Karolina Gilon wśród Wyspiarzy zapanowało ogromne napięcie.

Wyspiarze boją się, co przyniesie przeparowanie

W Love Island naprawdę gorąco. Wyspiarze martwią się, czy ich drugie połówki wejdą na willi same, czy może postawią na nowych partnerów. Z wielkim napięciem na powrót swojej partnerki czeka Łukasz, który po smsie "złamane serce", nie jest już taki pewny, że Patrycja wróci do willi sama.

Chłopak porozmawiał nawet szczerze z Włodkiem, nieoficjalnym ekspertem od związków na Wyspie. Islander przyznał, że Patrycja czasami hamuje się przy pół-Niemcu i dla niego jej powrót z nowym partnerem nie byłby tak szokujący.

Jako pierwszy głos zabrał Włodek. Chłopak po wielu kryzysach w związku z Anią postanowił zmienić partnerkę i zaprosił do siebie Laurę. 

Reklama

Ania za to wróciła do willi z Jurkiem! Hiszpan przyznał, że drobnymi kroczkami dążą do celu...

Postanowił opuścić program

Nadszedł czas na wybór Łukasza. Islander przyznał, że poznana podczas eksperymentu Natalia jest bardzo w jego typie, jednak jego serce należy do Patrycji. Chłopak był przekonany, że partnerka wróci do willi sama. 

Powiedział, że jeśli to było wszystko prawdziwe, to Patrycja wróci do niego. Tak się jednak nie stało. Patrycja wkroczyła kręgu ognia wraz z poznanym w Casa Amor Mikołajem. 

Chłopak nie chciał jednak wysłuchać jej tłumaczenia, zarzucił dziewczynie, że wszystko co mówiła było kłamstwem i pod wpływem emocji podjął decyzję o natychmiastowym opuszczeniu Wyspy. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. W oczach wszystkich Islanderów pojawiły się łzy...

Emocje sięgnęły zenitu!!!  ale to nie koniec wieczoru... Czas na wybór Jakuba - stworzył parę z nową uczestniczką Sandrą

Jego dotychczasowa partnerka Ola wróciła do willi w towarzystwie Piotra. Jako czwarty swoją decyzję ogłosił Konrad. 26-latek zdecydował się na dalsze budowanie związku z Oliwią. Dziewczyna wróciła z Casa Amor sama, co oznacza, że nadal pozostają parą!

Oliwia wyjawiła, że rozmawiała w Casa Amor z Piotrem, ale uważa, że było to tylko chwilowe zawahanie. Konradowi chyba ciężko było tego wszystkiego słuchać.

Kuba nie mógł się doczekać pięknej Kanadyjki

Całe przeparowanie bardzo stresowało Kubę. Stwierdził, że gdyby Josie wróciła z nowym partnerem, chyba pękłoby mu serce. Góral zdecydował, że to z nią chce tworzyć związek. Uczestnik szybko przekonał się o wierności partnerki. Oboje zdali test lojalności i wydają się bardzo dobraną parą! 

Rafał i Maciej z Casa Amor oraz singielki z willi musieli zaś spakować walizki i opuścić Wyspę Miłości. Po emocjonującym spotkaniu z Karoliną Gilon Wyspiarze cieszyli się swoją obecnością i nadrabiali zaległości. 

Tylko Patrycja nie mogła poradzić sobie z zaistniałą sytuacją... Żałowała, że Łukasz nie dał jej możliwości aby wyjaśniła swoje zachowanie. Niezręcznie poczuł się też Mikołaj, który nie wiedział jak może zareagować i pocieszyć dziewczynę.

Czy ich dopiero co rozpoczęta relacja wytrzyma kryzys, a Patrycja poradzi sobie z narastającym poczuciem winy?

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" możesz oglądać bezpłatnie w serwisie Polsat Go lub w aplikacji Polsat Go.

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22:10 na antenie Telewizji Polsat!

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Namiętne pocałunki i gorące sceny! To koniec dotychczasowych par?!

Love Island. Wyspa Miłości: Gorąca Helena szturmem podbija willę! Będzie zagrożeniem dla innych islanderek

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Powrót herosów, miłosne wyznania i trip przez miasto namiętności

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy