Reklama

Reklama

Reklama

Sobota na "Love Island. Wyspa miłości": wyrok Islanderów, list pokrzepienia i niespodzianka w miejskiej grze

W tym tygodniu było tyle zwrotów akcji w "Love Island. Wyspa miłości", że nie ogarnąłby ich sam Pedro Alnodovar! Wyspiątka mieszają się między sobą, ale czy któryś z tych związków zostanie wreszcie scementowany? Przed wami prawdziwy maraton wyspiarskich emocji, a na jego czele boska jak andaluzyjskie wina: seniorita Karolina Gilon. Sprawdźcie, co w nowym odcinku "Sobota na Love Island. Wyspa miłości"!

Oliwia była u dziewczyn na celowniku

Islandersi po raz kolejny udowodnili, że jedyne czego nie można w życiu zmienić to data urodzenia. A wydawałoby się, że co willa złączy, Casa Amor nie rozłączy. Gdyby jeszcze tydzień temu ktoś powiedział, że z programu odpadnie Oliwia i Konrad, to nikt by nie uwierzył...

Tymczasem przez głosowanie innych par, musieli spakować walizki i opuścić willę miłości. Było między nimi sporo nieporozumień, ale wspólnie przyznali, że ich uczucie jest ponad wszystkim i wszystkimi. 

Co jeszcze wyznali w programie "Sobota na Love Island"?

Piknik ostatniej szansy

Dla Maćka i Rafała zabrakło miejsca w sercach dziewczyn, które poznali w Casa Amor. Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny! Karolina Gilon wpadła na genialny pomysł i zorganizowała dla chłopaków piknik! Czy tylko dla nich? Okazuje się, że zaprosiła również dziewczyny, które odpadły z willi, a z którymi nie mogli zapoznać się wcześniej. 

Reklama

Ach, co to były za emocje! Czy między nimi zaiskrzyło? Sprawdźcie na Polsat Go!

Najsmutniejszy moment ever

Czasami miłość bywa jak aioli: na początku wciąga, a potem pozostawia absmak. Największym szokiem oprócz opuszczenia willi przez Oliwię i Konrada, była rezygnacja Łukasza... Kiedy on z utęsknieniem czekał na Patrycję w kręgu ognia, ona wróciła z Mikołajem. Jego świat się zawalił i postanowił opuścić wyspę miłości. 

Następnie następuje coś, czego się nie spodziewał. Karolina Gilon wręcza mu list... Jaka była jego zawartość?

Najpierw przestraszył, a potem wciągnął Karolinę w grę!

"Hola Karola, czas się zabawić" tymi słowami przywitał się i zaprosił do zabawy tajemniczy nieznajomy... Jego pierwszą informacją była złowrogo brzmiąca wskazówka "Gdy nieszczęśliwa miłość zaszumi Ci w głowie, z niego rzucają się kochankowie". 

W miłosny szantaż Karolina na pewno nie da się wciągnąć, to wiemy, ale czy dała wciągnąć się w grę? Gdzie i co musiała zrobić, by rozwikłać zagadkę i jak daleko się posunęła? Sprawdźcie koniecznie!

Internet pozwala na wiele, ale takich pytań od internautów uczestnicy programu się nie spodziewali!

Kto otwarcie przyznaje, że złamał "kilkadziesiąt serc na pewno"? Który z uczestników chce zabrać Josi na "opa opa" i co to znaczy? "Ile" "i "czego" robi Włodek w zależności od okazji... i jakiej to okazji? Kto miał problem z odpowiedzią na pytanie? Komu język się zaplątał ,a komu odpowiedź stanęła w gardle? Zobaczcie reakcje uczestników!

Edyta z czwartej i Dominiki z drugiej edycji na kanapie w Hiszpanii!

Co u nich słychać? Czy dalej są parą? Jakie mają plany na przyszłość? O to i wiele więcej dopytywała Karolina. Na co czeka prowadząca i co próbowała wymusić na parze? Jedna z odpowiedzi mocno ją zaskoczyła. Jaka? 

To trzeba zobaczyć w programie "Sobota na Love Island. Wyspa miłości" w Polsat Go!

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22:10 na antenie Telewizji Polsat

***

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Namiętne pocałunki i gorące sceny! To koniec dotychczasowych par?!

Love Island. Wyspa Miłości: Gorąca Helena szturmem podbija willę! Będzie zagrożeniem dla innych islanderek

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Powrót herosów, miłosne wyznania i trip przez miasto namiętności

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy