Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Agata w Kryjówce spełniła swoje dwie fantazje. Później do programu wkroczyła Doda!

W 7. edycji programu "Love Island. Wyspa Miłości" nie brakuje zwrotów akcji, ale też nadzwyczajnych sytuacji. Do takich można zaliczyć niespodziewane dla Islandersów wejście Dody, która najpierw zagrała dla nich mini koncert, a później... zaprosiła ich do Kręgu Ognia, w którym z pewnością ostro namiesza...

Agata i Hubert w Kryjówce

Agatę i Huberta czekała wspólna noc w kryjówce. Obydwoje byli lekko zestresowani, ale ciepłe wnętrza kryjówki od razu rozluźniły atmosferę. Jednym z marzeń Agaty było, aby być wysmarowaną czekoladą w upojnych chwilach. Okoliczności sprzyjały, bo w kryjówce czekała na nich patera z owocami i ... czekolada.

"A gdzie byś chciała być wysmarowana? Nie no, miałaś na pewno na myśli jakieś miejsca" - zapytał Hubert."Brzuszek, plecki" - odpowiedziała Agata.

W pomieszczeniu po słowach Agaty zgasło światło i para oddała się pocałunkom. Hubert wymasował Agacie plecy i działał na jej wyobraźnię: " Teraz się odpręż, wyobraź sobie, że jesteś w górach, w Bieszczadach, nie masz zasięgu, słyszysz sówki. Jakąś atmosferę chciałem zrobić..."

Reklama

Agata wydawała się być zachwycona i dobrze się bawiła.

Hubert także spełnił Agaty jedno z marzeń. Wysmarował ją czekoladą, a potem zjadał słodkości z ciała Islanderki. Pełnego zbliżenia nie było, ale na pewno obydwoje opuścili kryjówkę w szampańskich humorach, tym bardziej, że dwie fantazje Agaty - jak sama powiedziała - zostały spełnione. Czekolada i Klapsy.

Mateusz zaprosił Alicję do wspólnej kąpieli

Mateusz zwrócił się do Adam, aby ten pomógł mu w jednej dyskretnej sprawie. I zapytał wprost: "Ty, bo Ty masz już doświadczenie w przygotowywaniu kąpieli. I będę potrzebował Twojej pomocy".

"Chcesz ze mną wejść do wanny stary? - zdziwił się Adam. "Nie z Tobą" - odpowiedział Mateusz. "Z Kamilem?" - zszokowany Adam nie mógł uwierzyć. "Nie no z Alicją, tylko muszę zrobić tak, żeby nikt nie widział" - Mateusz sprostował.

Panowie zaczęli działać. Adam zajął się wszystkimi Islanderami i robił wszystko by odwrócić ich uwagę. W tym czasie Mateusz z prędkością światła rozkładał świeczki i przygotowywał romantyczny wieczór z Alicją. A gdy wszystko było już gotowe, zaprosił Islanderkę do wspólnej kąpieli.

Alicja była oczarowana niespodzianką i oddała się urokowi Mateusza. Kąpiel Islanderów nieco się wydłużała, bo Kamil, Wojtek i Adam chcąc skorzystać z łazienki stali pod drzwiami w oczekiwaniu, aż zwolni się pomieszczenie. " Uuuuu, to to jest Twoje kombinowanie?" - zapytała zaskoczona Alicja. "Kocham w ogóle świeczki. I tak wyglądają moje wieczory właśnie" - zwierzyła się.

Randka Adama i Beaty

Adam z Beatą zacieśniają relację. Beata czuje, że coraz częściej patrzy na Adam inaczej. Dostrzega w nim już nie tylko kumpla, ale  także partnera. Mają za sobą kilka rozmów, które ich zbliżyły do siebie. Randka na plaży rozpaliła jeszcze bardziej zmysły w Islanderów. Obydwoje wrócili bardzo zadowoleni z nadzieją na rozwój relacji i więcej zbliżeń.

"Ja w ogóle nie wiem jak to we mnie,  skąd się to bierze, gdzieś tam z dnia na dzień jest w ogóle coraz lepiej i dostrzegam coraz więcej rzeczy. On jest taką zajebistą osobą w ogóle. Z nim można porozmawiać na każdy temat" - opowiedziała Beata

Doda zaprosiła uczestników do Kręgu Ognia

Wieczór upłynął dynamicznie. Islanderzy przygotowywali się do wieczornej imprezy. Mieli ochotę na "gruby melanż". Ale nie mieli pojęcia co się szykuje.

Gdy wszyscy byli gotowi, udali się do ogrodu, a tam czekała na Islanderów największa niespodzianka, której w najśmielszych myślach nie spodziewali mieszkańcy Wyspy Miłości.

W ogrodzie rozbrzmiewał głos Dody, która przybyła na Love Island, aby specjalnie zaśpiewać dla Islanderów. Zaskoczenie było ogromne, krzyki, piski i brawa towarzyszyły wszystkim szczęśliwym uczestnikom. Po koncercie pełnym emocji, Doda zaprosiła Islanderów do Kręgu Ognia, gdzie poprowadzi wyjątkowe przeparowanie.

Kolejny odcinek już jutro o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

Doda będzie robić porządki na "Love Island"!

Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją!

Alicja i Mateusz spędzili intymne chwile w kryjówce!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy