Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie w "Love Island": Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją! Wyeliminowali Wiki i Łukasza z programu!

W "Love Island" znów gorąco. Tym razem temperaturę podnieśli Ola i Kamil, którzy podjęli zaskakującą decyzję o tym, która z par zostanie wyeliminowana z programu. Padło na Wiki i Łukasza. "Wybraliśmy tą parę, ponieważ nie widzimy chęci z obu stron budowania jakiejkolwiek relacji" - tłumaczyła swoją decyzję Ola.


Spotkanie Islanderów w Kręgu Ognia jest najbardziej zaskakująca częścią na Love Island. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie kolejne spotkanie z Karoliną Gilon. Przeparowania jednych utwierdzają w dobrych wyborach, a innym uświadamiają, że czasem trudno jest zbudować relację z wybranym partnerem.

Decyzją Oli i Kamila relacja Wiki z Łukaszem nie miała szansy na przetrwanie, mimo, iż Łukasz bardzo chciał, by udało im się zbudować coś więcej.

Love Island: Wiki i Łukasz odpadają

Zaczęła mówić jako pierwsza Ola:

"Wybraliśmy tą parę, ponieważ nie widzimy chęci z obu stron budowania jakiejkolwiek relacji. Rozmawiałam z tymi osobami no i nie ma szans na miłość, tak samo obie te osoby nie za bardzo widzą możliwość budowania relacji z kimś innym na Wyspie. Więc musieliśmy wybrać tą parę".

Reklama

"Wiki i Łukasz" - dodał Kamil

Dwójka Islanderów musiała pożegnać się z programem. Co było trudne dla wszystkich, zwłaszcza gdy o losach tej dwójki musieli decydować inni Islanderzy.

Na koniec Wiki dodała:

"Chciałam powiedzieć, że dziękuję Wam, że dużo się nauczyłam od każdej tutaj osoby. Zapamiętam Was do końca życia i dziękuję za to."

"Po pierwsze chciałem widzom podziękować, że dostałem drugą szansę tutaj. Niestety nie wykorzystałem tej szansy, ale cieszę się , że takich ludzi tu poznałem..." - dodał Łukasz

Moment odejścia najbardziej dotknął Julię, która w Wiktorii czuła ogromne wsparcie i darzyła ją zaufaniem. Nie mogła uwierzyć w to co słyszy i trudno jej było się pogodzić z decyzją Oli i Kamila. Przeżywała to długo, zarówno w Kręgu jak i w willi. Niestety odejścia Islanaderów są najtrudniejszym momentem w programie.

Love Island: Noc w kryjówce Jagody i Tomka

Życie jednak toczy się dalej. Wojtek zauroczony Jagodą bardzo chciał, aby ta relacja rozwijała się prężnie. Nie powstrzymał radości gdy otrzymał wiadomość o tym, że spędzi noc w kryjówce z Islanderką. 

Dla nich to ważny moment, bo obydwoje czują się w swojej relacji bardzo dobrze. Piękne ciepłe światło, owoce, romantyczna atmosfera sprawiły, że Jagoda zachwyciła się miejscem i razem z Wojtkiem oddali się czułościom.

Zdawało się, że nic im do szczęścia nie brakuje tej nocy, a jednak rozmowa sprawiła, że Wojtek nagle się zdystansował. Jagoda też wyraźnie zaznaczyła, że nie chciałaby robić czegoś więcej, ponieważ obiecała mamie, tacie i babci. Jednak po nocy spędzonej w kryjówce, gdy Islanderzy wrócili do reszty mieszkańców wydawało się, że obydwoje są zadowoleni.

Jagoda tłumaczyła Islanderkom:

"Mieliśmy ochotę po prostu zedrzeć z siebie wszystko i rzucić się na siebie i niech to trwa i ta noc nigdy się nie kończy. Ale ja po prostu źle bym się z tym czuła, że gdyby doszło do czegoś więcej (...), ale obiecałam swojej mamie, że niczego tutaj nie zrobię i dotrzymałam słowa... Zaczynam serduszko otwierać po woli..."

Wojtek opowiadał chłopakom:

"Ale fajnie, fajnie wyszło. Gdzieś tam jest jeszcze kilka sytuacji, które musimy przegadać"(...) Wiecie jak to jest jesteśmy dopiero na początku budowania relacji."

Rozmowa Wojtka z Jagodą zmieniła trochę ich sytuację, ponieważ nagle Islander stwierdził, że jego partnerka, gdy mówi to brzmi jakby recytowała. Bardzo to zabolało Jagodę, która stwierdziła, że jest oczytana i stąd też taki potok słów, bo zawsze ma coś do powiedzenia.

Zaczął pierwszy mówić Wojtek:

"Odnosiłem wrażenie, że nie było takiej prawdziwej Ciebie. Już w willi tak odczuwałem wcześniej, ale jakby chciałem Ci dać czas, wiedziałem, że jesteś nowa tutaj..."

"Tak byłam pospinana i się stresowałam tą całą sytuacją, też no nigdy nie byłam w takiej sytuacji, też myślę, że powinieneś mnie zrozumieć, że w pewien sposób" - przyznała Jagoda

"Ale w kryjówce właśnie myślałem, że to będzie taki czas, że będziemy mogli sobie tak na luzie taki, na takim "lajcie" porozmawiać, a ja takiego "lajtu" nie czułem.(...) Kurcze nie było takiej prawdziwej Ciebie.

Zwieńczeniem aktywnego dnia była wiadomość, którą dostała Agata. Tym razem noc w kryjówce szykowała się dla niej i Wojtka. Z czego obydwoje bardzo byli zadowoleni.

Specjalnie dla czytelników serwisu Pomponik Wiki i Łukasz pozdrawiają wszystkich i przesyłają kilka ciepłych słów.

Kolejny odcinek już jutro o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy