Reklama
Reklama
Tylko u nas

Nie tylko koncert! Doda będzie też robić porządki na Love Island - już dziś specjalny odcinek [Pomponik Exclusive]

Na Wyspie Miłości atmosfera robi się gorąca nie tylko za sprawą rodzących się uczuć. Islanderzy nie wiedzą, co dzieje się poza willą, każdy kolejny uczestnik czy gość jest dla nich zaskoczeniem. Tym razem nie spodziewali się, że do willi zawita osoba, która nieźle namiesza - Doda. Mamy dla was zwiastun i ekskluzywne info prosto z Hiszpanii. Będzie się działo!

Jak pierwszy informował Pomponik, Doda zawitała do Hiszpanii w weekend i od razu z wielką ekscytacją zabrała się za zwiedzanie willi. Niespodziewanie postanowiła przetestować Kryjówkę i szybko wylądowała w łóżku. Nie zgadniecie z kim!

Doda na Love Island - co będzie robić w willi na Wyspie Miłości?

Po pierwszych dramatach i kłótniach, niespodziewanych bombshellach, niepewności i rozczarowaniu towarzyszących kolejnym przeparowaniom, atmosfera w willi zgęstniała, a rodzące się uczucia przeplatają się z konfliktami. Mogłoby się wydawać, że pojawienie się Dody będzie okazją do chwili zapomnienia, ale nic bardziej mylnego!

Reklama

Czytaj także: Wielkie poruszenie w "Love Island": Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją! Wyeliminowali Wiki i Łukasza z programu!

Jak się bowiem okazuje Doda przybyła do Hiszpanii nie tylko po to, by miło spędzić czas z uczestnikami popularnego reality-show. Wiemy, że potrafi być do bólu szczera i bezpośrednia, ale nie brakuje jej też szalonych pomysłów.

Doda w Love Island - specjalny odcinek już dziś

Dzisiaj Doda zagości w willi i zaśpiewa specjalnie dla Islanderów. Swoją obecnością zaskoczy wszystkich. Ale koncert to niejedyny powód, dla którego Doda przyjechała na Wyspę Miłości. Zobaczcie zwiastun!

Jako pierwsi wiemy, co jest jeszcze powodem jej wizyty.

Wielka fanka programu - Doda - zrobi porządki w willi. W Kręgu Ognia Doda będzie czuwać nad przeparowaniem! Jak sprawdzi się w tej roli? Czy poleją się łzy szczęścia, czy raczej rozpaczy? Oglądajcie koniecznie!

Kolejny odcinek już dzisiaj o 21:00 w TV4, przez następne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Karolina Gilion | wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy