Reklama
Reklama

Doda na Love Island już wylądowała w łóżku! I to z kim! "Spełniłam marzenie 90% mężczyzn"

Na Wyspie Miłości atmosferę podgrzewają nie tylko skomplikowane relację między uczestnikami. Na Love Island zawitała Doda, zdążyła już narobić niezłego zamieszania. Wypróbowała nawet… łóżko w kryjówce.

Doda jest wielką fanką Love Island - śledziła wszystkie edycje show i niejednokrotnie angażowała się osobiście komentując zachowanie uczestników i uczestniczek.

Doda na Love Island. Komu się dostanie?

W tej edycji nie bardzo przypadł jej do gustu Adam, o którym bez obcinki napisała: "Adam, znajdziesz jeszcze małe 10 cm do nowego tatuażu: ŻAL"

Była też poruszona zachowaniem dziewczyn, które nie szczędziły sobie przykrych słów. Mocno skrytykowała kłócącą się Alicję i Olę: "Od pierwszej edycji, a oglądam każdą, nie widziałam u kobiet takiego braku zrozumienia zasad zabawy, w której biorą udział" - napisała Doda pod filmikiem z kłótnią Islanderek.

Reklama

W piątej edycji komentowała też zachowanie jednego z Wyspiarzy, nomen omen Radka. Gwiazda w niewybredny sposób dosadnie napisała wtedy pod jednym z postów: "Widzę, że to imię zobowiązuje jednak".

Doda na Love Island. Znamy szczegóły!

Atmosfera na Love Island była przedmiotem dyskusji, Doda odgrażała się nawet, że sama poleci do Malagi i zrobi porządek - jak powiedziała, tak zrobiła. Z radością obwieściła fanom, że jest już w willi za pomocą stories na swoim instagramowym koncie. Na nagraniu słychać, że jest podekscytowana tym, co już niedługo się wydarzy.

Czytaj także: Doda znowu będzie szukać miłości na ekranie? To dlatego poleciała do Hiszpanii!

Doda na Love Island. Sprawdzała "Kryjówkę" ale nie była sama

Doda szybko postanowiła sprawdzić wszystkie zakamarki na Wyspie Miłości. Nie obyło się bez wypróbowania łóżka, gwieździe towarzyszyła Karolina Gilon. "Mówiłaś, że to będzie nienagrywane" zdziwiła się Doda na widok kamery. Prowadząca Love Island roześmiana odpowiedziała: "Myślałaś, że w Kryjówce nie ma kamer?". 

Karolina sama najlepiej wie jak podkręcić gorącą atmosferę. "Doda spełniła swoje marzenie i wylądowała na wyspie miłości a ja spełniłam marzenie 90% mężczyzn i wylądowałam z nią w Kryjówce" - napisała prowadząca program.

Pomponik życzy obu paniom gorących doznań!

Czytaj więcej:

Klaudia i Patryk pożegnali się z "Love Island". Ostry konflikt między Alicją a Olą [POMPONIK EXCLUSIVE]

"Love Island": Romantyczne spotkanie Oli z Wojtkiem i... intymne pytania w Kręgu Ognia!

Nagłe zmiany w willi "Love Island"! Kinga odpadła z programu! Oto, co nam wyjawiła [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Karolina Gilon | Love Island 7
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy