Reklama
Reklama
Tylko u nas

Nagłe zmiany w willi "Love Island"! Kinga odpadła z programu! Oto, co nam wyjawiła [POMPONIK EXCLUSIVE]

To już 7. sezon programu "Love Island. Wyspa miłości". Tym razem w najnowszym odcinku doszło to pierwszego w tej edycji przeparowania. Co to znaczy? Wyspiarki lub wyspiarze wybierają z kim chcą się lepiej poznać i... łączą się w pary. Dla niektórych Islanderów to będzie prawdziwa niespodzianka, ale to jeszcze nic, bo prowadząca program Karolina Gilon wprowadzi kolejną dwójkę uczestników, którzy mogą nieźle namieszać!

"Love Island. Wyspa miłości". W 6. odcinku nastąpiło przeparowanie!

"Love Island. Wyspa miłości" można oglądać na antenie Czwórki od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 21:00.

Karolina Gilon jako prowadząca "Love Island" od pierwszej edycji, dziarskim krokiem wkroczyła do willi, którą mieliśmy okazję zobaczyć od środka. Nagła wizyta może oznaczać tylko jedno - zmiany! "Dobry wieczór Wyspiątka, stęskniliście się? Nie przyszłam tu na ploteczki, tylko na przeparowanie. Dzisiejsze decyzje są w rękach panów".

Reklama

Ten wieczór pokazał kto z kim tworzy parę, a kto może zapomnieć o zbudowaniu relacji z innym Islanderem lub Islanderką. Dziewczyny zostały zaproszone na środek, a pierwszym decyzyjnym został Mateusz.

"Love Island. Wyspa miłości". Kogo wybrał Mateusz?

Jako pierwszy wybierał Mateusz. "Wybieram tę dziewczynę, bo uwielbiam patrzeć jak się uśmiecha, odkąd ją zobaczyłem straciłem dla niej głowę, muszę się do tego  przyznać i gdzieś tam każdy kolejny dzień utwierdza mnie w tym, że idzie to wszystko w dobrym kierunku. (...) Dziewczyna , którą wybieram to Alicja."

Alicja nie kryła zadowolenia, ale przyznała, że gdyby Mateusz wybrał kogoś innego byłoby śmiesznie. 

"Love Island. Wyspa miłości". Kogo wybrał Kamil?

Drugi wybierał Kamil: "Wybieram tę dziewczynę, ponieważ dogadujemy się na wiele tematów i mamy podobny pogląd na świat i jest piękną kobietą. Ma ładne usta, anielskie oczy i śnieżnobiały uśmiech. Moja dziewczyna to Julia."

Zaskoczona Karolina zapytała: "Uuuu, moja dziewczyna czy ja dobrze słyszałam?"

"Love Island. Wyspa miłości". Kogo wybrał Hubert?

Jako trzeci wybierał Hubert. Jego decyzja była przemyślana i troszkę zaskoczyła Islanderkę, ale mimo to po cichu liczyła na taki wybór Huberta. "Wybieram tę kobietę, ponieważ dzielimy ze sobą te same wartości, coraz lepiej nam się rozmawia, a każda z jej stylizacji zionie seksapilem. Kobieta, którą wybieram to Agata..."

"Love Island. Wyspa miłości". Kogo wybrał Adam?

Najświeższy uczestnik Adam zdecydował się na... "Wybieram tę dziewczynę, ponieważ dzisiaj wygląda jak dyskotekowa rakieta, bez której nie chcę zagrać kolejnej imprezy. Oboje lubimy duże samochody, bardzo dobrze leży mi się z nią w wannie, a ta dziewczyna to Klaudia".

"Love Island. Wyspa miłości". Kogo wybrał Wojtek?

Wojtek nie miał zbyt wielkiego wyboru: "Mimo, tego, że gdzieś że nie mieliśmy zbyt wiele okazji by rozmawiać, to wydaje mi się  sympatyczną, miłą, zabawną dziewczyną, a tą dziewczyną jest Agnieszka".

"Love Island. Wyspa miłości". Kogo wybrał Patryk?

Jako ostatni decyzję podejmował Patryk, z którą Islanderką stworzy parę: "Wybieram tę dziewczynę, bo nasze temperamenty gdzieś tam są podobne. Od samego początku miałem tą kobietę na oku i chciałem ją bliżej poznać, a ta dziewczyna to... Wiktoria".

"Love Island. Wyspa Miłości". To ona pożegnała się z gorącą Hiszpanią

Kiedy panowie wybrali już swoje partnerki, Kinga została bez pary. Zatem zgodnie z zasadami programu, musiała opuścić willę w czasie 30 minut.

Po odpadnięciu Kinga wyznała nam, że choć w programie nie udało jej się znaleźć miłości, to nie zamierza przestać jej szukać. Ponadto cieszy się, że będzie mogła już wkrótce zobaczyć się z córeczką. Oto, co nam zdradziła:

"Love Island. Wyspa miłości". To nie koniec niespodzianek! Do willi wchodzi Ola i Łukasz

Po przeprarowaniu wieczór się nie skończył - na Wyspiątka czekały inne niespodzianki. Decyzje Islanderów, to nie jedyne podjęte w tym programie. Okazało się, że decyzją widzów do programu ponownie zawitała Ola i Łukasz, uczestnicy poprzednich edycji.

Islanderzy nie kryli zdziwienia na widok nowych mieszkańców.  Po wejściu do willi Ola zabrała chłopaków na rozmowę, a Łukasz dołączył do Islanderek. Wieczór zapoznawczy trwał w najlepsze.

Trudno przewidzieć jak losy mieszkańców Wyspy Miłości potoczą się dalej, ale Adam chyba złapał dobry kontakt wzrokowy z Olą, o czym chętnie się zwierzył Mateuszowi. Co prawda tworzy nową parę z Klaudię, ale nie będzie się ograniczał w poznawaniu kolejnych dziewczyn. Wszystko pozostaje w rękach Islanderów z kim stworzą najlepszą relację.

"Love Island. Wyspa miłości" na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00. Czwórka jest ogólnopolską i ogólnodostępną, bezpłatną stacją Grupy Polsat Plus.

Najnowsze odcinki 7. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Przeczytajcie również:

"Love Island. Wyspa miłości". Sportowa randka, przeprosiny i agresja. Co słychać u Islanderów? 

"Love Island. Wyspa Miłości": Kamil poszedł na randkę z Julią. Jego partnerka oburzona!  

"Love Island": Julia w środku nocy poprosiła Huberta, by poszedł za nią. Nie wiedział, co go czeka

"Love Island. Wyspa miłości". Z sypialni dochodziły odgłosy nowego uczestnika Adama i...    

"Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon odkryła tajemnice willi uczestników [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy