Reklama
Reklama

"Love Island": Romantyczne spotkanie Oli z Wojtkiem i... intymne pytania w Kręgu Ognia!

Kolejny dzień na Wyspie Miłości przyniósł nowe wrażenia! Kolejne dwie pary poszły na romantyczną randkę, a jedna była naprawdę nietypowa. Później z kolei rozkręciła się niezła zabawa, a w Kręgu Ognia padały pytania o sferę intymną!

"Love Island": Randka Łukasza i Wiki

Łukasz zdecydował się bliżej poznać Wiktorię i zaprosił ją  na randkę. "Co myślisz o tym, że ja Cię  wybrałem?" - zapytał Islander dziewczynę
"Ogólnie bardzo się cieszę, że mnie wybrałeś, no i chcę Cię bliżej poznać. No i fajnie , że mam teraz tę okazję"... - odpowiedziała Wiki.

W trakcie randki padały pytania, na które Islanderzy  wzajemnie sobie zadawali. Wiktoria zapytała Łukasza: "W które miejsce lubisz dostawać pocałunki? A Łukasz bez namysłu odpowiedział: "W usta, w policzek (...) w szyję"... Łukasz był zadowolony ze spotkania i czuł, że wszystko idzie na luzie. Wspólne zdjęcie zakończyło randkę.

Reklama

"Love Island": Ola zaprosiła Wojtka do siodła!

Tego samego dnia na randkę pojechała inna para. Ola otrzymała wiadomość i musiała zdecydować, którego Islandera zabierze ze sobą. Przed wyborem Islandera nie mogła się zdecydować, którego chłopaka zaprosi. Napięcie czuć było w powietrzu, ale ostatecznie Ola zdecydowała, że na randkę pójdzie z Wojtkiem.

Islander chyba jednak nie spodziewał się randki w siodle. Ola opowiedziała, że ma swoje konie i uprawia jeździectwo od piętnastu lat. Wojtek wskoczył po raz pierwszy w siodło, a Ola prowadziła konia ze świeżo upieczonym jeźdźcem cały czas asekurując jak na prawdziwego trenera przystało. Po wyjątkowym spacerze obydwoje byli zadowoleni i kontynuowali romantyczne spotkanie.

"Jak Ci się podobało?" - zapytała Wojtka. "No mega zarąbiście" - odpowiedział Islander. "Ale dobrze Ci szło, ja jestem w szoku, że Ty się nie boisz i robisz wszystko co Ci mówię i wszystko fajnie funkcjonuje i widziałeś , ze to działało..." - podsumowała Ola. "Ja gdzieś Ci ufałem przede wszystkim, wiesz, że jesteś profesjonalistką tutaj i dlatego też wszystko poszło łatwiej" - odpowiedział Wojtek.

Byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Było romantycznie i obiecująco.

Zabawa w zwierzyniec

Wieczorna  zabawa zamieniła Love Island w iście kolorowy zwierzyniec. Wszystkim Islanderom dopisywały dobre humory zwłaszcza, że każdy na sobie miał przebranie innego zwierzaka.

W Kręgu Ognia zabawa nabrała szalonego tempa i rozgrzała atmosferę do czerwoności, ponieważ był dobrym testem na znajomość swojego partnera. Padały pytania o intymną strefę Islanderów.

Kolejny odcinek już jutro o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama