Reklama
Reklama

"Love Island 8". Przemek zaorał "wykształconą" Anię. Fani pieją z zachwytu

Na "Love Island 8" trwa prawdziwa burza hormonów. Spragnione nowych twarzy Islanderki, a także Wyspiarze szalejący w Casa Amor to widowisko, którego nie możecie przegapić. Nowe odcinki są codziennie oprócz sobót o godzinie 21:00 w TV4. Tym razem internauci nie mają litości dla Ani, która parę odcinków temu powiedziała wprost, że nie jest na jej poziomie intelektualnym. Teraz jednak wyszła cała prawda o niej samej. Fani nie mogą się nacieszyć, że przyłapali Islanderkę na takim wyznaniu.

"Love Island 8". Ania wygarnęła Albertowi brak matury

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

W jednym z odcinków "Love Island. Wyspa miłości 8" atmosfera zrobiła się bardzo gęsta. Wszystko przez wyniosłość Ani, która będąc w parze z Albertem, powiedziała mu wprost, że nie jest tak inteligentny, jak ona. 

"Jesteśmy trochę na innym poziomie intelektualnym" - powiedziała wówczas Ania do Alberta. Jak wiadomo, karma wraca i to ze zdwojoną siłą i w 21. odcinku "Love Island 8" srogo się o tym przekonała.

Reklama

"Love Island 8". Przemek zaorał "wykształconą" Anię. Fani pieją z zachwytu

Po tym, jak do willi trafiło 4 nowych uczestników, dziewczyny były wniebowzięte. W końcu miały z kim porozmawiać na różne tematy, a panowie na dodatek są nie tylko ciekawi, ale i przystojni.

Ani w oko wpadł Przemek, który jest od niej młodszy o 5 lat (Ania ma 28 lat, Przemek 23). To jednak Islanderce nie przeszkadza, ponieważ poczuła z chłopakiem wyjątkową nić porozumienia - czego nie znalazła u dotychczasowych uczestników.

Przemek nawiązał do ostatniej akcji Ani wobec Alberta i powiedział jej wprost, że inteligentne osoby nie powinny mówić innym osobom, że nie są na ich poziomie.

"Osoba inteligentna nie musi się tym chwalić, że nią jest" - powiedział Przemek. Zaraz też dodał: "To nie jest żaden wyznacznik, matura czy coś. To, że się uczysz, nie ma żadnego związku z tym, jaki jesteś faktycznie wewnątrz, nie?"

"Ja się cieszę, że rodzice oczywiście kazali mi się uczyć, ale to nie był priorytet. Ale jeżeli chodzi o studia, to nie było opcji, żebym nie poszła" - powiedziała Ania.

"I książki. Co czytasz?" - spytał Przemek.

"Nie czytam. Nie czytam, naprawdę. Znaczy, ja lubię książki psychologiczne, ale przyznam się, że nigdy z tych książek, które sobie sama kupiłam, nie przeczytałam ani jednej do końca" - wyznała szczerze trochę zmieszana Ania.

Śmiejąc się, Przemek skwitował to tylko jednym słowem: "Okej". No cóż, wydało się!

"Love Island 8". Fani pieją z zachwytu nad przyłapaniem Ani

W komentarzach pod filmem na oficjalnym Instagramie "Love Island" nie trzeba było długo czekać, aby przeczytać komentarze podsumowujące zachowanie Ani w programie:

  • "Samozaoranie. Myślę, że to poprostu piękna karma i tyle. Bez urazy"
  • "Fajny ten jej "poziom". Książek nie czyta, ale matura jest"
  • "Nie czytam... nie przeczytałam ani jednej do końca". Nie mam pytań, ona wymaga matury?
  • "Ktoś tu się właśnie dość mocno ośmieszył"
  • "Ania najpierw zacznij wymagać od siebie"
  • "Hipokryzja lvl master"
  • "Młody zgasił Ankę - jakie lubisz książki? NIE CZYTAM"
  • "No to teraz Anka błysnęłaś tą swoją inteligencją, dobrze jej przygadał"
  • "Intelektualistka która NIE CZYTA"
  • "Pięknie i inteligentnie jej zasugerował pewną kwestię"

"Love Island 8". Gdzie oglądać powtórki?


Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go.

Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy