Reklama
Reklama

Ledwo Górniak doleciała do USA, a tu taka nowina. Odcięła się od reszty polskich gwiazd

Edyta Górniak jest jedną z artystek, które biorą udział w serii koncertów świątecznych w USA. Imprezy prowadzi nie kto inny, jak Katarzyna Cichopek, a na scenie występuje między innymi Halina Mlynkova, Alicja Węgorzewska, czy Grzegorz Hyży. Jak się jednak okazało, nie dość, że polska diwa miała problemy z wylotem do Stanów, to teraz nie mieszka w takim samym hotelu co inni. Znamy powód.

Ledwo Górniak doleciała do USA, a teraz odcięła się od reszty

Edyta Górniak została jedną z głównych gwiazd podczas wielkiego kolędowania w Stanach Zjednoczonych. Wraz z innymi artystkami diwa polskiej piosenki zaśpiewa największe swoje największe przeboje, ale też klasyczne świąteczne utwory. Jak donosi pewien portal, nie dość, że Edyta Górniak miała problem na lotnisku, tak teraz całkowicie odcięła się od innych artystów.

Reklama

Zobacz też: Kurzajewski dotarł do Cichopek. Pochwalili się szczęśliwą nowiną

Edyta Górniak miała problemy, aby wylecieć do Stanów

Trasa rozpocznie się 9 grudnia w Chicago, 10 grudnia w Paolos Hills, 13 grudnia w Niles, a w czwartek 14 grudnia w Bridgeview. Trasa będzie się kończyć 16 grudnia w Nowym Jorku i 17 grudnia w New Jersey. Trzeba przyznać, że plan koncertów jest intensywny.

Jak donosił portal Świat Gwiazd, Edyta Górniak nie stawiła się na samolot, którym miała lecieć z resztą uczestników.

"Edyta nie stawiła się na lot. Po prostu zaniemogła. Poleciała na drugi dzień" - twierdziło tajemnicze źródło portalu. Przemęczenie artystki wzięło górę, ale nie chcąc zawieść fanów, szybko wykupiła bilet na własny koszt i jest gotowa dać z siebie wszystko na koncertach. 

"Bilety kupiła na swój koszt. Nie wyobraża sobie, by mogła zawieść ludzi na drugim końcu świata, którzy czekają na jej występy" - donosiło źródło portalu.

Górniak po przylocie do USA odseparowała się od innych. Nie śpi w takim samym hotelu co inni

Oprócz Edyty Górniak udział w koncertowaniu bierze m.in.: Halina MlynkovaGrzegorz Hyży, Marien, zespół Akcent, Pamela Stone, Classic, Ania Rusowicz, Alicja Węgorzewska oraz Kaeyra. Jak znowu donosi portal Świat Gwiazd, Edyta nie spędza czasu w tych samych hotelach co jej znajomi z fachury.

"Edyta śpi w prywatnie wynajętym apartamencie, żeby być bliżej swoich przyjaciół, których ma w Chicago. Teraz artyści mają wolne aż do środy, dlatego Edyta postanowiła wykorzystać je na spędzenie czasu z bliskimi, z którymi dawno się nie widziała. Taka okazja szybko się nie powtórzy, patrząc na jej plany zawodowe na 2024 rok" - mówiła portalowi osoba rzekomo związana ze świąteczną trasą po USA.

Czytaj też:

Przełomowy moment w relacji Steczkowskiej i Górniak. "Kocham Edytę taką, jaka jest"

Edyta Górniak pogrążyła się w żałobie. Zmarła bliska jej sercu osoba

Edyta Górniak zaczęła mówić o konflikcie z Kayah i nagle stało się to... "Ludzie kochani"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy