Reklama
Reklama

Ledwie wyszły na jaw wieści o ślubie Węgiel, a teraz jeszcze to. Są dowody

Ostatnio media w całym kraju rozpisują się o Roksanie Węgiel. Tym razem nie chodzi jednak o nowie piosenki czy umiejętności taneczne młodej gwiazdy. W sieci pojawiły się informacje mające być dowodem na to, że piosenkarka i starszy o osiem lat tekściarz są już po ślubie. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące finansów. Oto szczegóły.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

W poniedziałek głównym tematem wielu internetowych dyskusji był stan cywilny Roksany Węgiel. Młoda gwiazda już wcześniej zapowiadała, że w 2024 roku zamierza zalegalizować swój związek. Wielokrotnie zaznaczała, że zależy jej na szybkim poślubieniu ukochanego, którym jest producent muzyczny, Kevin Mglej.

Reklama

Wieści o zaręczynach i planach ślubnych Roxie sama przekazała mediom. Do zaręczyn pary doszło w maju ubiegłego roku, a zakochani postanowili nie tracić czasu i szybko zająć się przygotowaniami do uroczystości.

"Chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające" - zapowiadała artystka w rozmowie z tygodnikiem "Świat Gwiazd".

Teraz okazuje się, że 19-latka może być już po ślubie. Czujni internauci dopatrzyli się bowiem zmian w oficjalnej dokumentacji. Wokalistka w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej widnieje już jako Roksana Węgiel-Mglej.

Nowe informacje ws. rzekomego ślubu Roxie Węgiel

To jednak nie wszystko. Na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące Roksany Węciel i Kevina Mgleja. Z danych dostępnych w CEIDG wynika, że zakochani najprawdopodobniej postawili na rozdzielność majątkową. Takie wnioski nasuwają się same po zwróceniu uwagi na rubrykę "małżeńska wspólność majątkowa". Widnieje tam bowiem informacja, że Węgiel i Mglej takowej nie posiadają.

Wieścidotyczące rzekomego ślubu Roxie Węgiel i o osiem lat starszego przedsiębiorcy zaszokowały fanów młodej gwiazdy. Sami zainteresowani dotąd nie zdecydowali się jednak skomentować sprawy. Liczymy jednak na to, że nie będą nas wszystkich długo trzymać w niepewności i niebawem dowiemy się, czy Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub.

Zobacz także:

Wyszła na jaw prawda o narzeczonym Roxie Węgiel. Zaskakujące, czym zajmował się w przeszłości

Gorący pocałunek Maffashion i klęska Anity Sokołowskiej. Zaskakujący zwrot w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel potwierdziła oficjalnie. To dlatego nie chce dłużej odwlekać ślubu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy