Reklama
Reklama

Wyszła na jaw prawda o narzeczonym Roxie Węgiel. Zaskakujące, czym zajmował się w przeszłości

Związek Roksany Węgiel i starszego o osiem lat Kevina Mgleja budzi w sieci duże emocje. Zakochani zaręczyli się w 2023 roku, a w tym, jak wokalistka sama przyznała, planują stanąć na ślubnym kobiercu. Niedawno do sieci trafiło osobliwe oświadczenie narzeczonego artystki, a teraz wyszły na jaw nowe fakty dotyczące jego przeszłości. Oto szczegóły.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują ślub

Roksana Węgiel skończyła w styczniu 19 lat. Młoda gwiazda od ubiegłego roku zaręczona jest Kevinem Mglejem. Ich związek budzi duży szum w mediach, bowiem zakochanych dzieli osiem lat różnicy. Narzeczeni planują w tym roku zalegalizować swój związek, co wokalistka sama obwieściła światu. I szybko tego pożałowała.

Reklama

"Chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające" - wyznała kiedyś gorzko w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

Młoda gwiazda obecnie spełnia się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Największym wsparciem jest dla niej oczywiście ukochany, Kevin Mglej, który ma także duży wpływ na zawodowe poczynania artystki. W kuluarach mówiło się nawet, że 27-latek nie tylko chce wybierać, z jakimi mediami ma rozmawiać jego narzeczona, ale także autoryzować jej wypowiedzi.

Ostatnio Mglej nieoczekiwanie ogłosił, że zamierza wycofać się z mediów społecznościowych.

Roksana Węgiel: tym w przeszłości zajmował się jej narzeczony

"Kochani, droga osoby popularnej w Internecie nigdy mnie nie kręciła, więc zawieszam to konto do czasu przekazania go jakiejś fundacji. Niech zrobią z zasięgami coś pożytecznego. Do znajomych odezwę się z konta prywatnego" - napisał narzeczony Roxie Węgiel.

Związek 27-letniego Mgleja i 19-letniej Roxie Węgiel jest obecnie jednym z najchętniej komentowanych w sieci. Co jakiś czas na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące mężczyzny. Wiadomo już, że ma syna Williama, który jest owocem związku z aktorką Malwiną Dubowską.

Zakochani poznali się przy okazji tworzenia płyty Roksany, Mglej jest bowiem znany głównie jako producent muzyczny. Niewielu jednak wie, że wybranek wokalistki z wykształcenia jest prawnikiem, a na swoim koncie ma także epizod w serialu "Ojciec Mateusz".

Aktualnie Kevin Mglej z powodzeniem prowadzi agencje marketingową o wdzięcznej nazwie House of Hype by KM.

Imponujące?

Zobacz także:

Węgiel pokazała kadr z ukochaną osobą. Nie do wiary, ile ma lat

Wielka zmiana w życiu Roxie Węgiel stała się faktem. Potwierdziła [POMPONIK EXCLUSIVE]

Węgiel pochwaliła się drogimi prezentami. Tak świętowała Dzień Kobiet z narzeczonym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy